ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
KK Viimsi
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev
TalTech
Tartu Ülikool Maks & Moorits
BC Valga-Valka/Maks&Moorits1619202277
TLÜ/Kalev2412221674
T 04.10.2016 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *133:372/50/53/410111103473
6Lindmets, Renato517:172/40/02/4336200024612
7Kriisa, Valmo100:000/00/00/000000000000
8Kanbergs, Kristaps *229:342/32/70/13034301211011
10Peterson, Robert310:580/01/33/401100003263
11Silavs, Sandis121:340/03/71/1000300010108
13Zvigurs, Ivars *328:407/90/34/88193111261826
15Veski, Viljar506:030/00/20/030300000102
40Raadik, Rain *527:583/90/14/895141013271017
55Bricis, Arturs *224:191/11/65/75051011131011
83Paidra, Brendon100:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/317/3422/373311441554616287793
%54.8%20.6%59.5%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Jones, Jahmal *130:096/81/53/43142100551818
4Vahter, Janis416:450/20/40/04152001510-4
7Aimre, Henry-Edward500:000/00/00/000000000000
10Saks, Kaido *326:481/31/50/010121022251
11Tamm, Reimo126:084/120/00/042630003187
12Stankevits, Ilja500:000/00/00/000000000000
14Jurtom, Martin *319:361/10/30/040400014220
15Talumaa, Tiit305:121/10/00/010100011021
23Marshall, Khyle *324:066/132/22/465111101522020
33Kurg, Mihkel315:170/12/60/030320000268
34Liivak, Tony200:000/00/00/000000000000
50Heath, Josiah *435:596/120/01/284122010311319
KOKKU20025/536/256/103915541431828167470
%47.2%24%60%
Kohtunikud Janek Saluse, Rauno Peerandi, Risto Visnapuu
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg T 04.10.2016 19:00
Pealtvaajate arv 100
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kristo Saage) vs 1 (Jahmal Jones)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. september
Aare Halliko (47)
Aleksander Kaaberma (26)
Tõnu Lust (62)
Homme, 26. september
Karmo Allikas (40)
Silver Kallas (44)
Jegor Mitrofanski (35)
Martin Müürsepp (47)
Eleriin Vaino (22)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Pärnu | FEC