ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
TÜ/Rock2018172075
BC Kalev/Cramo212315968
E 23.05.2016 19:10, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sokk, Tanel *128:313/61/12/20004001231112
5Vene, Kent-Kaarel400:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *223:362/30/22/240420024265
8Talts, Janar *428:131/32/42/34152211231015
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek314:151/31/10/030310014052
13Meister, Kristen200:000/00/00/000000000000
15Petrukonis, Karolis *513:523/80/00/021300001063
21Harper, Brian422:073/60/15/883110112451116
22Kurbas, Tanel *326:133/40/22/2213310204814
24Zabas, Evaldas127:284/90/22/2202201124109
51Hallik, Reinar415:451/12/60/050510004187
KOKKU20021/436/1915/193574215431123227583
%48.8%31.6%78.9%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Sten *118:500/10/20/010160013202
6Veideman, Rain223:575/100/30/0516000211106
7Olmre, Sten200:000/00/00/000000000000
8Soo, Janar200:000/00/00/000000000000
11Dorbek, Martin *222:361/11/30/001111024050
12Curry, Morris121:102/50/64/421360004286
13Arbet, Gregor *333:200/22/112/230301004380
17Delas, Mario *417:241/21/22/2336101034714
24Freimanis, Rolands429:292/52/51/2202001102118
25Jurno, Silver200:000/00/00/000000000000
31Keedus, Erik300:000/00/00/000000000000
33King, Shawn *533:147/140/05/875121012391927
KOKKU20018/406/3214/182915441523822236863
%45%18.8%77.8%
Kohtunikud Aare Halliko, Rain Peerandi, Madis Allik
Komissar Andres Tobi
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg E 23.05.2016 19:10
Pealtvaajate arv 1380
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019