ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
BC Kalev/Cramo2219111971
TÜ/Rock1822171269
K 18.05.2016 19:10, Tallinn, Saku Suurhall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Sten *124:240/02/21/1112500255712
6Veideman, Rain226:131/30/24/611223022467
7Olmre, Sten200:000/00/00/000000000000
8Soo, Janar204:390/00/00/00000100300-2
11Dorbek, Martin *211:131/20/00/031400012022
12Curry, Morris119:442/71/42/213431012298
13Arbet, Gregor *333:492/113/101/1516010011145
17Delas, Mario *418:333/60/00/040401033062
24Freimanis, Rolands430:496/81/51/23030211251617
25Jurno, Silver200:000/00/00/000000000000
31Keedus, Erik300:020/00/00/000000000000
33King, Shawn *530:345/70/01/43582101161121
KOKKU20020/447/2310/16221638121011221237172
%45.5%30.4%62.5%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sokk, Tanel *131:257/110/23/42131002231713
5Vene, Kent-Kaarel400:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *226:301/20/31/210121003231
8Talts, Janar429:253/60/40/0551020012169
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek309:560/01/10/010101002033
13Meister, Kristen200:000/00/00/000000000000
15Petrukonis, Karolis *511:172/30/00/01010013504-3
21Harper, Brian *419:593/51/21/14042113341013
22Kurbas, Tanel *333:374/41/22/35272114261322
24Zabas, Evaldas122:073/61/34/41120104251310
51Hallik, Reinar415:440/10/70/02131000200-6
KOKKU20023/384/2411/1426144010531723216962
%60.5%16.7%78.6%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mart Uuehendrik, Ranno Konks
Komissar Atso Matsalu
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg K 18.05.2016 19:10
Pealtvaajate arv 1720
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019