ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Pärnu Sadam201520161687
TLÜ/Kalev171618201788
N 21.04.2016 19:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman117:382/32/31/2000100342114
5Valge, Robert *313:320/20/30/00001000100-5
6Schüszler, Sebastian400:000/00/00/000000000000
8Kirves, Mihkel317:153/50/10/033600024063
9Hämarsalu, Taavi400:000/00/00/000000000000
10Leppik, Silver219:031/12/30/000030022086
12Kask, Karl-Martin *519:382/40/00/111210001144
21Petrilevicius, Paulius *342:067/90/05/65275331341934
34Dorris, Mark *135:517/121/44/66064003572120
40Raadik, Rain523:272/50/00/050530124347
52Järveläinen, Joonas *336:304/52/70/04040002441410
KOKKU22528/467/2110/152883618341528218783
%60.9%33.3%66.7%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vahter, Janis *320:180/20/20/01230100500-5
5Milka, Dominykas *539:1910/180/07/95494411192742
6Lindmets, Renato510:041/10/00/001100001022
8Berhanemeskel, Johnny *238:254/75/86/62023103252929
10Saks, Kaido *331:071/33/80/0314011151115
11Tamm, Reimo130:233/61/23/740421024101215
12Tamm, Ivo-Van407:220/30/00/01120000000-1
14Jurtom, Martin400:000/00/00/000000000000
23Droney, Thomas *140:093/50/11/2527210213713
33Atkinson, Zachary507:530/20/00/01011011200-2
34Liivak, Tony200:000/00/00/000000000000
35Killing, Kris200:000/00/00/000000000000
KOKKU22522/479/2117/2426133912931221288898
%46.8%42.9%70.8%
Kohtunikud Aare Halliko, Tanel Suslov, Ivo Kitsing
Komissar Aivar Palu
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg N 21.04.2016 19:00
Pealtvaajate arv 485
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Kaido Saks)
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019