ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Pärnu Sadam2317171168
TLÜ/Kalev1913232075
P 17.04.2016 17:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman121:142/41/51/121332013389
5Valge, Robert321:382/23/83/42021000321612
6Schüszler, Sebastian400:000/00/00/000000000000
8Kirves, Mihkel *328:044/80/11/234720024399
9Hämarsalu, Taavi403:510/00/10/00000000000-1
10Leppik, Silver *224:262/21/50/010100011173
12Kask, Karl-Martin509:281/10/00/211200011121
21Petrilevicius, Paulius *334:193/80/02/46511510155817
34Dorris, Mark *128:402/101/51/223531042280
40Raadik, Rain506:260/20/11/213400001212
52Järveläinen, Joonas *321:543/51/40/1538220153912
KOKKU20019/427/309/1824234716601225226864
%45.2%23.3%50%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vahter, Janis *330:200/11/20/010101002233
5Milka, Dominykas *529:076/140/06/865110111071827
6Lindmets, Renato516:290/31/10/01011002403-4
8Berhanemeskel, Johnny *228:023/53/75/63032102262021
10Saks, Kaido327:580/13/62/24041212411110
11Tamm, Reimo118:341/21/30/021320023254
12Tamm, Ivo-Van *403:440/00/00/00000001000-1
14Jurtom, Martin400:000/00/00/000000000000
23Droney, Thomas *134:456/100/20/283112102461218
33Atkinson, Zachary504:301/20/01/111200001134
34Liivak, Tony206:310/00/10/00110001200-3
35Killing, Kris200:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/389/2214/192811398621322257579
%44.7%40.9%73.7%
Kohtunikud Tanel Suslov, Janek Saluse, Rauno Peerandi
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg P 17.04.2016 17:00
Pealtvaajate arv 500
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019