ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev1823171775
Pärnu Sadam1916171870
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vahter, Janis *332:421/33/83/41342203321410
5Milka, Dominykas *527:143/80/05/75272014281116
6Lindmets, Renato503:170/10/00/00000000300-4
7Aimre, Henry-Edward500:000/00/00/000000000000
8Berhanemeskel, Johnny *235:417/102/95/53031202382524
10Saks, Kaido *332:241/22/60/032500114185
11Tamm, Reimo117:100/50/10/03140102310-5
12Tamm, Ivo-Van404:110/00/00/00000000100-1
21Indermitte, Joosep100:000/00/00/000000000000
23Droney, Thomas *132:315/60/12/43032001141215
33Atkinson, Zachary512:462/30/01/111200001156
34Liivak, Tony202:040/00/00/000000000000
KOKKU20019/387/2516/212410347521321257566
%50%28%76.2%
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman129:015/60/12/5404100344129
5Valge, Robert318:110/10/22/21010000312-2
6Schüszler, Sebastian400:000/00/00/000000000000
8Kirves, Mihkel *326:385/90/00/02464103221014
9Hämarsalu, Taavi403:440/00/00/000000000000
12Kask, Karl-Martin511:001/10/00/011201003123
21Petrilevicius, Paulius *334:084/100/02/2112300336109
31Leppik, Silver200:000/00/00/000000000000
34Dorris, Mark *127:492/51/72/271853054299
40Raadik, Rain *513:071/40/00/222430002325
52Järveläinen, Joonas *336:227/122/63/45162202422319
KOKKU20025/483/1611/1730144418701625217066
%52.1%18.8%64.7%
Kohtunikud Aare Halliko, Aleksei Mohov, Ivo Kitsing
Komissar Atso Matsalu
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg N 14.04.2016 19:15
Pealtvaajate arv 400
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019