ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
Audentese SG/Noortekoondis1319201668
TÜ/Rock2313242383
Audentese SG/Noortekoondis
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Hermet, Kregor *528:154/120/10/023501015382
4Kullamäe, Kristian *226:424/111/40/05163201221111
5Post, Siim-Markus *129:404/101/73/473105101241418
6Lüüs, Karl-Joosep407:261/10/00/000000000022
9Kaldre, Tom220:551/20/13/310110013354
11Jürgens, Carlos113:470/12/22/420210020288
13Raieste, Sander *314:533/30/20/020200134161
16Parrol, Heivo510:102/20/00/121300002145
32Pehka, Ron-Arnar110:200/30/00/02020000220-1
35Jurkatamm, Taavi *329:384/80/12/2303220332108
45Viilup, Sander208:140/10/00/001110000001
KOKKU20023/544/1810/142693513611223206859
%42.6%22.2%71.4%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Vene, Kent-Kaarel *316:525/80/20/1314000242104
6Peiponen, Ander402:380/00/00/010100000001
9Eichfuss, Timo424:423/80/11/243720012177
10Sutt, Saimon *311:360/10/10/000012021200
11Doronin, Marek314:561/11/20/0303010013510
13Meister, Kristen *221:212/50/32/401111012361
15Petrukonis, Karolis *527:362/60/02/414317101437619
22Kurbas, Tanel326:502/33/62/26064011111521
24Zabas, Evaldas *131:018/101/62/22136001332122
30Kivi, Robin215:403/42/31/10110101311310
31Rosenthal, Märt206:480/00/10/00110001000-1
KOKKU20026/467/2510/1633114415521420238394
%56.5%28%62.5%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Madis Allik, Ranno Konks
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg T 16.02.2016, kell 19:15
Pealtvaajate arv 90
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. juuni
Jaanika Karp (26)
Janett Perv (26)
Peep Pitk (33)
Mikk Põdra (33)
Homme, 25. juuni
Kiur Akenpärg (29)
Ants Eek (69)
Sverre Mäesepp (34)
Jaanus Pruuli (46)

Ülekanded