ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TÜ/Rock2818291994
Audentese SG/Noortekoondis1114182164
R 06.11.2015 19:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Vene, Kent-Kaarel324:343/70/12/22810220231813
6Dorbek, Gert200:000/00/00/000000000000
8Talts, Janar400:000/00/00/000000000000
9Eichfuss, Timo *427:355/60/12/26171200211219
10Sutt, Saimon325:181/62/46/67295215451420
13Meister, Kristen *228:392/61/32/222412021198
15Petrukonis, Karolis512:382/30/02/2325100011611
21Harper, Brian *417:227/80/04/873100032171830
22Kurbas, Tanel *313:082/31/30/020201000178
24Zabas, Evaldas *107:231/10/12/210100011345
30Kivi, Robin224:241/41/24/420211023296
31Rosenthal, Märt218:590/12/91/20001000327-2
KOKKU20024/457/2425/303218501210414192494118
%53.3%29.2%83.3%
Audentese SG/Noortekoondis
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
3Hermet, Kregor *525:587/111/22/45162003241919
4Kullamäe, Kristian122:465/60/20/03032201111013
5Post, Siim-Markus *115:541/30/50/00113002412-6
6Lüüs, Karl-Joosep *319:001/10/20/011200012221
7Pajumets, Ivalo *215:371/30/00/000021014220
11Jürgens, Carlos121:092/20/32/3314130124611
13Raieste, Sander325:570/60/02/240401102222
32Pehka, Ron-Arnar113:471/40/12/21010002224-1
35Jurkatamm, Taavi *327:563/63/42/21230022211715
45Viilup, Sander211:560/10/00/01011000300-2
KOKKU20021/434/1910/131962511731324196452
%48.8%21.1%76.9%
Kohtunikud Rauno Peerandi, Risto Visnapuu, Ruudi Laan
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg R 06.11.2015, kell 19:00
Pealtvaajate arv 450
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Sander Viilup)
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)
Homme, 25. september
Aare Halliko (43)
Anna Jegorova (47)
Aleksander Kaaberma (22)
Tõnu Lust (58)

Ülekanded