ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
BC Kalev/Cramo1417181261
TÜ/Rock2721161377
K 20.05.2015 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Veideman, Rain223:231/50/40/012300100220
7Pecherov, Oleksii507:551/31/10/010100000155
8Machado, Scott *230:162/81/53/6325520454104
9Keedus, Erik *327:140/02/53/4213200023911
11Dorbek, Martin104:020/00/10/00000000100-2
13Arbet, Gregor *333:581/60/50/22350101322-6
22Skele, Armands *225:085/90/42/26282301441216
25Singler, EJ303:130/00/10/00000000110-1
33Kitsing, Kristjan507:120/00/10/040400002001
34Benson, Keith *534:366/100/19/104590011362127
49Kupsas, Mindaugas503:030/00/00/011200010102
KOKKU20016/414/2817/24241640962821246157
%39%14.3%70.8%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *127:493/102/50/0325520151129
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert227:333/30/54/41122200051016
7Kriisa, Valmo *124:330/32/61/142630144274
8Talts, Janar425:362/40/20/010111001032411
9Eichfuss, Timo *414:244/40/10/020200024083
10Sutt, Saimon300:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek303:360/10/00/01010001000-1
13Meister, Kristen201:230/10/00/00000000000-1
15Petrukonis, Karolis512:222/50/05/6448001134914
21Toome, Joosep *527:152/70/22/4461002113369
22Kurbas, Tanel *335:295/73/52/23361111242127
KOKKU20021/457/2614/1732195111751124217791
%46.7%26.9%82.4%
Kohtunikud Aare Halliko, Rain Peerandi, Aleksei Mohov
Komissar Atso Matsalu
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg K 20.05.2015, kell 19:00
Pealtvaajate arv 4000
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjon
Balti Matš
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (30)
Taavi Mets (35)
Indrek Reinbok (41)
Jaagup Toome (30)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (55)
Marelle Grünthal-Drell (50)
Aarne Innos (66)
Annika Köster (25)
Jaan Malmberg (61)
Marek Suits (32)
Priit Vilba (64)

Ülekanded

   

ON AEG MINNA JA VÕIDELDA. ÜHESKOOS!