ONLINE mängud
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
BC Kalev/Cramo1813161966
TÜ/Rock1713173077
E 18.05.2015 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Veideman, Rain *234:412/60/62/45054004336-1
7Pecherov, Oleksii500:000/00/00/000000000000
8Machado, Scott *233:527/132/75/54044102362524
9Keedus, Erik *329:491/11/51/223501005567
11Dorbek, Martin106:080/00/00/010100000001
13Arbet, Gregor *331:110/22/70/02020010416-1
22Skele, Armands214:281/50/03/400000000454
25Singler, EJ300:000/00/00/000000000000
33Kitsing, Kristjan510:113/30/10/021301003167
34Benson, Keith *532:015/140/00/110212001242109
49Kupsas, Mindaugas507:390/30/02/212300110426
KOKKU20019/475/2613/1827835833922266656
%40.4%19.2%72.2%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *125:373/70/04/41016003341011
6Dorbek, Gert223:351/23/50/23142201021115
7Kriisa, Valmo120:533/51/20/021310011098
8Talts, Janar *427:412/62/60/08191011531010
9Eichfuss, Timo421:242/21/10/040410123179
10Sutt, Saimon300:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek307:490/10/00/01120001210-1
12Peciukevicius, Augustas102:120/00/00/000000000000
13Meister, Kristen *209:140/00/10/00000001000-2
15Petrukonis, Karolis505:202/40/02/402200033260
21Toome, Joosep *520:491/61/50/05270012525-1
22Kurbas, Tanel *335:262/52/59/9100101001471926
KOKKU20016/3810/2515/193484212231626227775
%42.1%40%78.9%
Kohtunikud Aare Halliko, Tanel Suslov, Ranno Konks
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg E 18.05.2015, kell 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Homme, 31. märts
Howard Frier (41)
Silver Leppik (34)
Andres Põder (37)
Sander Raieste (18)

Ülekanded

   

Saku II liiga Final Four