ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
BC Kalev/Cramo1813161966
TÜ/Rock1713173077
E 18.05.2015 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Veideman, Rain *234:412/60/62/45054004336-1
7Pecherov, Oleksii500:000/00/00/000000000000
8Machado, Scott *233:527/132/75/54044102362524
9Keedus, Erik *329:491/11/51/223501005567
11Dorbek, Martin206:080/00/00/010100000001
13Arbet, Gregor *331:110/22/70/02020010416-1
22Skele, Armands214:281/50/03/400000000454
25Singler, EJ300:000/00/00/000000000000
33Kitsing, Kristjan510:113/30/10/021301003167
34Benson, Keith *532:015/140/00/110212001242109
49Kupsas, Mindaugas507:390/30/02/212300110426
KOKKU20019/475/2613/1827835833922266656
%40.4%19.2%72.2%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *125:373/70/04/41016003341011
6Dorbek, Gert223:351/23/50/23142201021115
7Kriisa, Valmo120:533/51/20/021310011098
8Talts, Janar *427:412/62/60/08191011531010
9Eichfuss, Timo421:242/21/10/040410123179
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek307:490/10/00/01120001210-1
12Peciukevicius, Augustas102:120/00/00/000000000000
13Meister, Kristen *209:140/00/10/00000001000-2
15Petrukonis, Karolis505:202/40/02/402200033260
21Toome, Joosep *520:491/61/50/05270012525-1
22Kurbas, Tanel *335:262/52/59/9100101001471926
KOKKU20016/3810/2515/193484212231626227775
%42.1%40%78.9%
Kohtunikud Aare Halliko, Tanel Suslov, Ranno Konks
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg E 18.05.2015, kell 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. november
Anton Bazõlev (32)
Kadri-Ann Lass (21)
Martti Luik (29)
Sirje Metsküll Kangro (68)
Rauno Nurger (24)
Peeter Peljo (43)
Silver Suurorg (20)
Homme, 25. november
Kristjan Rinaldo (26)
Kai Vabrit Kadaja (50)
Õie Veber (66)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

EST_GB_üksikpilet