ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TÜ/Rock1015152363
BC Kalev/Cramo1515222577
N 14.05.2015 19:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *131:205/130/30/0415200142103
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *229:190/30/50/01012000310-7
7Kriisa, Valmo123:330/33/60/0415400114914
8Talts, Janar *424:304/61/30/075120014241118
9Eichfuss, Timo415:301/50/00/221310101121
10Sutt, Saimon300:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek302:480/00/00/01010000200-1
13Meister, Kristen211:150/12/30/40220002326-1
15Petrukonis, Karolis504:350/10/00/011200001000
21Toome, Joosep *532:372/83/73/43581223441615
22Kurbas, Tanel *324:334/50/31/3415210024913
KOKKU20016/459/304/1327174412341123226355
%35.6%30%30.8%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Veideman, Rain *233:341/44/73/44264002231719
7Pecherov, Oleksii500:000/00/00/000000000000
8Machado, Scott *233:252/82/95/67187103451515
9Keedus, Erik *313:372/20/20/020210003143
11Dorbek, Martin110:480/01/20/000010002233
13Arbet, Gregor *330:101/23/70/0213100031118
22Skele, Armands206:111/10/00/021310010227
25Singler, EJ306:100/30/00/01120000100-2
33Kitsing, Kristjan526:231/22/41/221300004296
34Benson, Keith *532:455/120/02/45380231341216
49Kupsas, Mindaugas506:571/20/02/2224110003412
KOKKU20014/3612/3113/182712391643722237787
%38.9%38.7%72.2%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mihkel Männiste, Jegor Mitrofanski
Komissar Harri Nuka
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg N 14.05.2015, kell 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (29)
Ants Eek (69)
Sverre Mäesepp (34)
Jaanus Pruuli (46)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)

Ülekanded