ONLINE mängud
Rakvere Tarvas2112152270
TYCO Rapla191521964
E 11.05.2015 19:00, Rakvere Spordihall
Rakvere Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Paiste, Mario *216:561/30/30/41010200222-4
6Laur, Siim204:130/00/00/000010001000
7Metsaru, Andri100:000/00/00/000000000000
10Peterson, Robert300:000/00/00/000000000000
11Haughton, David *430:522/30/01/110414110151515
14Jurtom, Martin407:471/30/10/031410011022
17Brooks, Julius508:471/20/01/201100101133
21Umbrasko, Juris329:372/21/41/221310013286
24Raley-Ross, Brandis *236:265/102/106/71122204342211
30Span, Jan *133:551/43/51/23143300231217
35Ramul, Sander200:000/00/00/000000000000
51Hallik, Reinar *431:275/81/43/31563212481624
KOKKU20018/357/2713/2121143512102922217074
%51.4%25.9%61.9%
TYCO Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lips, Karl-Johan400:000/00/00/000000000000
4Laane, Rait-Riivo *131:570/12/50/002222024163
5Ruut, Hendrik200:000/00/00/000000000000
6Metsalu, Oliver202:210/00/00/00000001000-1
7Saare, Sander100:000/00/00/000000000000
8Soo, Janar *233:270/22/64/4224000135109
10Ezerskis, Ernestas *229:370/01/32/220221055250
11Barksdale, CJ429:085/90/12/46062110021217
13Bubalo, Domagoj *533:404/80/02/52353115281014
25Keerles, Rait *412:281/21/32/231411020179
37Pärn, Andre404:440/00/02/211200002224
40Paasoja, Martin222:383/42/50/1415200151129
KOKKU20013/268/2314/2020103012621721226464
%50%34.8%70%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Janek Saluse, Rauno Peerandi
Komissar Mati Proos
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg E 11.05.2015 19:00
Pealtvaajate arv 1300
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Ernestas Ezerskis)
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 18. detsember
Taivo Porval (34)
Triin Räni (29)
Annika Tammik (30)
Homme, 19. detsember
Oleg Bazanov (66)
Joosep Mooses (32)
Tanel Seppel (50)
Roman Skipin (38)
Kalev Svilberg (51)
Martto Trump (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall 2030