ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
TYCO Rapla1219111658
BC Kalev/Cramo3513301391
T 28.04.2015 19:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
TYCO Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lips, Karl-Johan400:000/00/00/000000000000
4Laane, Rait-Riivo *127:032/31/40/0202910130711
5Ruut, Hendrik200:000/00/00/000000000000
6Metsalu, Oliver205:400/00/12/210100000123
7Saare, Sander108:030/10/02/210100010122
8Soo, Janar *223:043/50/22/220221123388
10Ezerskis, Ernestas225:492/50/30/01010012434-3
11Barksdale, CJ415:374/60/10/002200001086
13Bubalo, Domagoj *531:515/140/04/53141011131411
25Keerles, Rait *424:232/51/30/030313102078
37Pärn, Andre408:090/10/00/00000002220-3
40Paasoja, Martin *230:210/22/60/040411013264
KOKKU20018/424/2010/112242614641019155847
%42.9%20%90.9%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Olmre, Sten200:000/00/00/000000000000
6Veideman, Rain *224:283/45/63/45166000032436
8Machado, Scott *222:353/52/40/03034100011217
9Keedus, Erik *317:580/02/30/031420003169
11Dorbek, Martin217:250/31/20/032520012336
12Kajupank, Indrek400:000/00/00/000000000000
13Arbet, Gregor *321:231/23/60/03030101121111
22Skele, Armands219:444/41/30/00004101341114
25Singler, EJ314:251/10/20/031400021021
33Kitsing, Kristjan522:021/40/10/071801021024
34Benson, Keith *524:025/100/06/64260022231618
49Kupsas, Mindaugas515:582/70/00/031402142242
KOKKU20020/4014/279/10361147186313151991118
%50%51.9%90%
Kohtunikud Aare Halliko, Rain Peerandi, Jegor Mitrofanski
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg T 28.04.2015 19:00
Pealtvaajate arv 1010
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Domagoj Bubalo) vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 25. märts
Marko Jurkatamm (41)
Arvo Lill (72)
Peep Pahv (49)
Tuulike Pajumets (47)
Galina Perednya (17)
Ivar Raig (66)
Triin Sarapuu (35)
Kristel Suurorg-Põld (49)
Homme, 26. märts
Hugo Erkmaa (20)
Aigar Kristovald (40)
Argo Kärner (51)
Teet Laur (64)
Avo Mae (69)
Ingmar Sau (33)
Roman Temnikov (54)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019