ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
TÜ/Rock1923212386
Rakvere Tarvas1713162773
L 02.05.2015 17:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *129:052/41/52/2314510024915
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *231:311/11/56/72021200361114
7Kriisa, Valmo111:210/11/40/21120001213-3
8Talts, Janar *432:181/33/712/1284123224082340
10Sutt, Saimon201:170/00/00/000000000000
11Doronin, Marek313:231/30/10/03030002402-4
12Peciukevicius, Augustas *123:164/50/41/211230014497
13Meister, Kristen211:272/30/30/00001102104-1
15Petrukonis, Karolis511:162/20/04/6224100144810
21Toome, Joosep *523:036/70/03/355100231021530
22Kurbas, Tanel312:031/10/20/030310004020
KOKKU20020/306/3128/34281442158512242986108
%66.7%19.4%82.4%
Rakvere Tarvas
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Laur, Siim224:013/60/04/41010200221010
7Metsaru, Andri115:483/50/10/00000003306-3
10Peterson, Robert *321:340/00/11/230320113112
11Haughton, David *422:063/60/01/244800015277
14Jurtom, Martin410:471/30/10/01120000302-2
15Veevo, Taavi401:470/00/00/010100000001
17Brooks, Julius *519:561/50/00/01010000422-3
24Raley-Ross, Brandis *237:525/112/58/930321023122427
30Span, Jan *119:092/30/20/030321042142
35Ramul, Sander201:360/00/00/000000000000
51Hallik, Reinar425:242/53/64/41120202441713
KOKKU20020/445/1618/21186246611329247354
%45.5%31.3%85.7%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mihkel Männiste, Rauno Peerandi
Komissar Andres Tobi
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg L 02.05.2015, kell 17:00
Pealtvaajate arv 1700
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 18. juuli
Allan Ehte (32)
Indrek Konno (29)
Kait Koppel (30)
Ülo Kruusla (68)
Kardo Kõiv (38)
Maxim Tuul (35)
Homme, 19. juuli
Liis Kangur (34)
Henn Koolmeister (52)
Kristjan Prüüs (36)
Andrus Renter (45)
Liisi Sepp (25)
Sulge

Ülekanded