ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Rakvere Tarvas1417161865
TÜ/Rock1918151971
K 29.04.2015 19:00, Rakvere Spordihall
Rakvere Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Laur, Siim200:000/00/00/000000000000
7Metsaru, Andri100:000/00/00/000000000000
10Peterson, Robert305:110/00/00/00000001400-5
11Haughton, David *427:154/70/01/1617001025917
14Jurtom, Martin407:540/00/10/011201000002
17Brooks, Julius514:111/30/00/23251002412-1
21Umbrasko, Juris *337:124/91/30/04371101211111
24Raley-Ross, Brandis *237:516/123/75/750541003112632
30Span, Jan *138:401/22/50/011234053085
35Ramul, Sander200:000/00/00/000000000000
51Hallik, Reinar *431:463/81/60/021310103091
KOKKU20019/417/226/102610361072921186562
%46.3%31.8%60%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sokk, Tanel *132:041/50/11/21010102243-1
5Vene, Kent-Kaarel400:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *218:100/20/41/20002001321-6
7Kriisa, Valmo120:140/00/50/01012000210-3
8Talts, Janar *433:566/101/20/0127193003241531
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek312:261/20/00/012310002124
12Peciukevicius, Augustas *128:434/73/52/22136002321920
13Meister, Kristen200:000/00/00/000000000000
15Petrukonis, Karolis504:232/30/02/210101001167
21Toome, Joosep *529:156/111/31/35491101231618
22Kurbas, Tanel320:491/32/41/212300011398
KOKKU20021/437/248/1329174615301018217178
%48.8%29.2%61.5%
Kohtunikud Aare Halliko, Rain Peerandi, Janek Saluse
Komissar Harri Nuka
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg K 29.04.2015 19:00
Pealtvaajate arv 1800
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019