ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TÜ/Rock1829162386
TLÜ/Kalev151592362
N 16.04.2015 19:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *116:450/10/20/030330032301
5Vene, Kent-Kaarel310:261/21/30/230303010257
7Kriisa, Valmo *121:581/23/60/04042201101113
8Talts, Janar *418:546/81/58/82462110252330
10Sutt, Saimon313:032/30/10/022410100149
11Doronin, Marek300:000/00/00/000000000000
12Peciukevicius, Augustas127:215/60/46/103034002061618
13Meister, Kristen221:121/41/31/120200011263
15Petrukonis, Karolis522:102/60/02/370710013267
21Toome, Joosep *528:301/11/23/4909140032819
22Kurbas, Tanel *319:412/30/13/4235010116714
KOKKU20021/367/2723/32379461411210132986121
%58.3%25.9%71.9%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Roos, Raido *123:280/13/50/010140014197
8Luts, Erik417:111/11/30/020201024050
11Tamm, Reimo *120:501/110/10/11011102432-10
12Grabauskas, Robertas *531:525/100/00/07071011411010
14Chukwudiebere, Maduabum *426:326/100/00/21011111241211
15Tulit, Ivar411:100/00/10/00000200400-3
23Droney, Thomas *117:411/30/20/040440012326
32Belousov, Evgeny226:413/103/40/06061001111513
34Liivak, Tony210:002/20/00/011211013044
35Killing, Kris214:350/01/40/01010002103-2
KOKKU20019/488/200/32412513621229136236
%39.6%40%0%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Janek Saluse, Ivo Kitsing
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg N 16.04.2015, kell 19:00
Pealtvaajate arv 250
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (29)
Ants Eek (69)
Sverre Mäesepp (34)
Jaanus Pruuli (46)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)

Ülekanded