ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TLÜ/Kalev1713171562
TÜ/Rock25252724101
T 14.04.2015 19:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Stankevits, Ilja400:000/00/00/000000000000
6Roos, Raido *118:252/30/11/100020022253
8Luts, Erik419:400/30/00/04040000400-3
11Tamm, Reimo *126:315/71/21/21122000321413
12Grabauskas, Robertas *530:464/140/01/241521022395
14Chukwudiebere, Maduabum425:543/50/05/64040120241117
15Tulit, Ivar *406:530/20/00/02020000100-1
23Droney, Thomas *136:475/120/10/03142202241010
32Belousov, Evgeny216:351/70/10/02020002222-5
34Liivak, Tony211:191/30/00/00000101302-3
35Killing, Kris207:100/13/30/000000010097
KOKKU20021/574/88/11203238521021176243
%36.8%50%72.7%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *119:293/50/01/130310010179
5Vene, Kent-Kaarel312:550/11/20/021320000036
7Kriisa, Valmo *111:010/01/30/001110021030
8Talts, Janar *417:532/71/33/33140310221011
10Sutt, Saimon316:202/21/20/010120122076
11Doronin, Marek310:481/10/11/431410003233
12Peciukevicius, Augustas124:594/52/44/54044111251826
13Meister, Kristen221:191/23/40/01341001301110
15Petrukonis, Karolis524:493/90/04/55271122231013
21Toome, Joosep *517:477/111/11/14480012011822
22Kurbas, Tanel *322:402/51/24/44042100271119
KOKKU20025/4811/2218/233013431566111721101125
%52.1%50%78.3%
Kohtunikud Timo Suslov, Rauno Peerandi, Risto Visnapuu
Komissar Atso Matsalu
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg T 14.04.2015, kell 19:00
Pealtvaajate arv 350
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)
Homme, 25. september
Aare Halliko (43)
Anna Jegorova (47)
Aleksander Kaaberma (22)
Tõnu Lust (58)

Ülekanded