ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
KK Pärnu2419281788
TÜ/Rock2219161269
L 04.04.2015 17:00, Pärnu Spordihall
KK Pärnu
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Raap, Rannar *222:335/80/06/78193003361624
5Valge, Robert312:590/30/20/01011001200-6
6Lindmets, Renato *427:054/102/20/06064011411415
7Vahter, Janis *327:073/43/31/21232200241623
8Kirves, Mihkel320:254/70/05/51010001161315
9Hämarsalu, Taavi411:340/10/40/03031000200-3
10Tamsalu, Elgar214:472/20/10/021301002146
11Silavs, Sandis *128:430/15/80/23147001211518
12Kask, Karl-Martin504:560/00/01/220201000114
31Leppik, Silver *227:282/61/52/231412002298
33Kuber, Ken202:230/00/00/00000000100-1
KOKKU20020/4211/2515/203063619617212288103
%47.6%44%75%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel100:000/00/00/000000000000
5Vene, Kent-Kaarel321:552/30/10/00001001404-2
6Dorbek, Gert200:000/00/00/000000000000
7Kriisa, Valmo100:000/00/00/000000000000
10Sutt, Saimon327:090/23/62/2404010132119
11Doronin, Marek *316:111/21/22/4404211212710
12Peciukevicius, Augustas *119:374/61/34/42131001241516
13Meister, Kristen *233:141/62/65/6112400144138
15Petrukonis, Karolis *531:532/80/02/2909212234613
20Kruus, Sander414:101/40/10/24150002212-2
21Toome, Joosep508:071/50/00/022410011223
22Kurbas, Tanel *327:441/22/41/221310112299
KOKKU20013/389/2316/222863412341222216964
%34.2%39.1%72.7%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Aleksei Mohov, Indrek Kelement
Komissar Mati Proos
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg L 04.04.2015, kell 17:00
Pealtvaajate arv 420
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjon
Balti Matš
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (30)
Taavi Mets (35)
Indrek Reinbok (41)
Jaagup Toome (30)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (55)
Marelle Grünthal-Drell (50)
Aarne Innos (66)
Annika Köster (25)
Jaan Malmberg (61)
Marek Suits (32)
Priit Vilba (64)

Ülekanded

   

ON AEG MINNA JA VÕIDELDA. ÜHESKOOS!