ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TÜ/Rock2032132590
BC Valga/Maks&Moorits1522151062
L 21.03.2015 17:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel121:191/21/54/502211012498
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert200:000/00/00/000000000000
7Kriisa, Valmo *126:461/14/50/01123101411415
8Talts, Janar *419:312/41/44/45381102421112
10Sutt, Saimon *326:461/41/50/030330001255
11Doronin, Marek320:412/21/40/0527410142713
12Peciukevicius, Augustas *127:152/83/42/23035030221519
13Meister, Kristen218:251/22/30/0314000011810
15Petrukonis, Karolis515:334/70/02/34261101331013
20Kruus, Sander404:080/01/10/211200001133
21Toome, Joosep *519:361/32/50/032510214187
KOKKU20015/3316/3612/1628144219557261990105
%45.5%44.4%75%
BC Valga/Maks&Moorits
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
2Talumaa, Tiit309:490/10/00/00000001100-3
3Saage, Kristo *129:060/01/63/321300024260
4Paidra, Brendon100:000/00/00/000000000000
7Krumins, Kalvis120:282/40/01/110111013254
9Laksa, Maris421:580/11/36/620200012499
11Aleksejevs, Jurijs *436:115/112/911/1251611022132730
13Strupovics, Reinis *228:062/90/30/060620013341
15Veski, Viljar *520:032/21/20/010100013073
21Krumins, Edgars316:212/40/20/030300011243
25Evart, Kristjan *217:580/00/00/031420011004
KOKKU20013/325/2521/22233266201120266251
%40.6%20%95.5%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Janek Saluse, Ivo Kitsing
Komissar Andres Tobi
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg L 21.03.2015, kell 17:00
Pealtvaajate arv 500
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Maris Laksa)
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)
Homme, 25. september
Aare Halliko (43)
Anna Jegorova (47)
Aleksander Kaaberma (22)
Tõnu Lust (58)

Ülekanded