ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TYCO Rapla1924131268
TÜ/Rock1721252184
L 21.02.2015 18:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
TYCO Rapla
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Lips, Karl-Johan317:031/12/21/2101021121910
4Laane, Rait-Riivo *131:432/20/60/010161032344
5Ruut, Hendrik201:280/10/00/001110000001
6Metsalu, Oliver *323:520/20/20/01121000310-3
7Saare, Sander118:131/61/44/421351013399
8Soo, Janar *227:415/101/20/0000210341134
11Barksdale, CJ *422:592/20/00/040400002248
13Bubalo, Domagoj *536:176/91/45/66391113452023
37Pärn, Andre420:441/11/24/4213000247912
KOKKU20018/346/2214/161772416621324236868
%52.9%27.3%87.5%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *131:396/91/42/22137112321720
6Dorbek, Gert200:000/00/00/000000000000
7Kriisa, Valmo *131:540/04/110/0325100131128
8Talts, Janar *428:184/40/31/241502033197
10Sutt, Saimon302:400/00/00/000000000000
11Doronin, Marek315:582/40/10/212311002244
12Peciukevicius, Augustas122:153/62/62/51013101361411
13Meister, Kristen201:420/00/00/000000000000
15Petrukonis, Karolis515:411/40/06/8077011235812
21Toome, Joosep *520:031/20/04/4325021244611
22Kurbas, Tanel *329:504/62/30/16282211231423
KOKKU20021/359/2815/24201737141041223248496
%60%32.1%62.5%
Kohtunikud Aare Halliko, Timo Suslov, Rain Rannamets
Komissar Matti Mettas
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 21.02.2015, kell 18:00
Pealtvaajate arv 879
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Tanel Sokk)
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. mai
Liisa Juul (30)
Rait-Riivo Laane (24)
Homme, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (58)
Davis Kostõgov (38)
Kristian Kullamäe (18)
Kai Puumets (47)
Henri Räim (28)

Ülekanded

   

TULE VABATAHTLIKUKS! U18 EM B-Div 28.07 - 6.08.2017