ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TLÜ/Kalev1728171072
TÜ/Rock2428231893
N 05.02.2015 19:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Stankevits, Ilja403:532/20/00/001100000146
6Roos, Raido *128:593/51/10/0202400042911
7Aimre, Henry-Edward500:000/00/00/000000000000
8Luts, Erik423:571/42/36/71122100441414
9Ollisaar, Joonas200:000/00/00/000000000000
11Tamm, Reimo *129:391/20/31/41011004343-5
12Grabauskas, Robertas *532:4410/150/01/14151002232121
14Chukwudiebere, Maduabum417:582/50/01/341501122558
15Tulit, Ivar *413:271/10/20/03031012402-1
20Saar, Jalmar-Joosep200:000/00/00/000000000000
23Droney, Thomas *139:104/91/51/16285101321215
35Killing, Kris210:131/20/10/000010002221
KOKKU20025/454/1510/162162715321124237270
%55.6%26.7%62.5%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel117:582/33/30/01013101411313
6Dorbek, Gert *225:332/25/92/21012001342120
7Kriisa, Valmo100:000/00/00/000000000000
8Talts, Janar400:000/00/00/000000000000
9Eichfuss, Timo418:485/60/21/21232021311111
10Sutt, Saimon303:530/01/10/000010001033
11Doronin, Marek *324:101/50/23/444802023558
12Peciukevicius, Augustas *130:082/40/15/6505520226919
13Meister, Kristen207:300/01/20/000020012132
15Petrukonis, Karolis *518:534/60/02/25050001321011
21Toome, Joosep521:072/42/40/04041110211012
22Kurbas, Tanel *332:002/50/24/5426500103815
KOKKU20020/3512/2617/2125833216310232493114
%57.1%46.2%81%
Kohtunikud Timo Suslov, Ranno Konks, Ivo Kitsing
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg N 05.02.2015, kell 19:00
Pealtvaajate arv 200
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (58)
Õie Krevald-Veske (74)
Malle Tammpere-Rüga (89)
Vjacheslav Udalov (61)
Rainer Võsaste (52)
Homme, 25. september
Aare Halliko (43)
Anna Jegorova (47)
Aleksander Kaaberma (22)
Tõnu Lust (58)

Ülekanded