ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TTÜ KK171091955
TÜ/Rock1727112075
L 31.01.2015 17:00, Tallinn, TTÜ Spordihoone
TTÜ KK
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Raudla, Siim104:470/00/00/00000001000-1
5Akenpärg, Kiur *232:491/62/40/000012030182
6Puidet, Jaan *232:043/80/12/272920054387
7Ulp, Priidik210:200/00/10/001120001001
10Lõhmus, Ekke500:000/00/00/000000000000
12Makke, Kristjan *525:272/51/10/0303101124710
13Kaaberma, Aleksander400:000/00/00/000000000000
14Koort, Rain400:000/00/00/000000000000
21Arnold, Andrew527:383/80/26/67181000141217
23Raadik, Toomas423:162/21/31/140401115288
24Kaja, Mooses *416:201/21/40/021311003154
52Järveläinen, Joonas *327:193/110/11/2651100142477
KOKKU20015/425/1710/112910398431518195555
%35.7%29.4%90.9%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel122:412/21/62/2235220232910
6Dorbek, Gert *225:521/40/32/20003001314-2
7Kriisa, Valmo106:250/10/10/030310000002
8Talts, Janar *429:254/72/51/3105156300151535
9Eichfuss, Timo418:344/60/32/4224000132105
10Sutt, Saimon302:060/00/10/001110000001
11Doronin, Marek300:000/00/00/000000000000
12Peciukevicius, Augustas *129:002/40/63/442622013478
13Meister, Kristen202:591/10/11/100000000133
15Petrukonis, Karolis507:321/30/02/442600021346
21Toome, Joosep *525:593/52/30/02350000401210
22Kurbas, Tanel *329:274/61/60/0336200210119
KOKKU20022/396/3513/203021511770919187587
%56.4%17.1%65%
Kohtunikud Timo Suslov, Jens Vendel, Rain Rannamets
Komissar Jüri Below
Võistluspaik Tallinn, TTÜ Spordihoone
Aeg L 31.01.2015, kell 17:00
Pealtvaajate arv 300
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Jaan Puidet) vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. mai
Indrek Küttis (65)
Raivo Tribuntsov (46)
Homme, 31. mai
Raul Kõiv (38)
Lennart Luik (41)

Ülekanded

   

TULE VABATAHTLIKUKS! U18 EM B-Div 28.07 - 6.08.2017