ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
TÜ/Rock2312232684
BC Kalev/Cramo2719221987
T 13.05.2014 19:00, Tartu, TÜ sph
TÜ/Rock
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Vene, Kent-Kaarel400:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *218:441/40/33/40220102335-1
7Kriisa, Valmo127:480/26/80/22132003431813
8Talts, Janar *433:375/51/25/864101012351826
9Eichfuss, Timo419:052/20/00/231420002248
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek303:360/00/00/010100010000
12Peciukevicius, Augustas100:000/00/00/000000000000
13Meister, Kristen201:070/00/00/000000000000
21Toome, Joosep *527:183/91/20/07411301132915
22Kurbas, Tanel *335:544/94/62/43250302122220
23Simpson, Vincent *132:512/51/61/220282044285
KOKKU20017/3613/2711/2227164316621520198486
%47.2%48.1%50%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Millage, Curtis *133:555/120/30/0404420423107
5Sokk, Tanel126:321/41/40/200032003352
6Veideman, Rain *217:510/13/41/21013120131016
8Makke, Kristjan500:000/00/00/000000000000
9Mangelsoo, Kristo300:000/00/00/000000000000
10Abbott, Ty211:234/61/22/2101010131139
12Kajupank, Indrek400:000/00/00/000000000000
13Arbet, Gregor *330:192/43/50/01012010411310
14Moldoveanu, Vlad *432:494/53/42/24153002231924
15Elegar, Frank *533:565/100/02/465110012451216
24Fall, Bamba506:041/20/00/020212000127
33Kitsing, Kristjan507:110/01/10/011211010036
KOKKU20022/4412/237/122493317941019208797
%50%52.2%58.3%
Kohtunikud Timo Suslov, Rain Peerandi, Mihkel Männiste
Komissar Harri Nuka
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg T 13.05.2014 19:00
Pealtvaajate arv 1800
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019