ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
036 K 13.12.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits BC Kalev/Cramo Valga Spordihoone Põhiturniir
037 R 15.12.2017 19:05 Tartu Ülikool TTÜ KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
039 L 16.12.2017 17:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
038 L 16.12.2017 17:10 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Põhiturniir
040 K 20.12.2017 20:05 TTÜ KK BC Kalev/Cramo Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
041 R 22.12.2017 19:05 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
042 R 22.12.2017 19:05 AVIS UTILITAS Rapla BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
043 K 27.12.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Põhiturniir
044 R 29.12.2017 18:35 TTÜ KK BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
045 L 30.12.2017 17:05 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
046 L 30.12.2017 17:10 BC Kalev/Cramo Tartu Ülikool Tallinn, Saku Suurhall Põhiturniir
047 L 06.01.2018 17:10 BC Valga-Valka/Maks&Moorits AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
048 L 06.01.2018 18:05 Pärnu Sadam TTÜ KK Pärnu Spordihall Põhiturniir
049 P 07.01.2018 18:05 Tartu Ülikool Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
050 T 09.01.2018 19:05 BC Kalev/Cramo BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
051 R 12.01.2018 18:35 Tartu Ülikool Pärnu Sadam Viljandi Spordihoone Põhiturniir
052 L 13.01.2018 15:05 G4S Noorteliiga BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
053 L 13.01.2018 18:05 TTÜ KK AVIS UTILITAS Rapla Jüri Spordihoone Põhiturniir
054 K 17.01.2018 18:35 TTÜ KK Tartu Ülikool Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
055 L 20.01.2018 00:00 Tallinna Kalev/TLÜ TTÜ KK *koht täpsustamisel Põhiturniir
056 L 20.01.2018 17:05 AVIS UTILITAS Rapla Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
057 T 23.01.2018 19:05 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
058 R 26.01.2018 19:05 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Põhiturniir
059 L 27.01.2018 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ G4S Noorteliiga *koht täpsustamisel Põhiturniir
060 T 30.01.2018 19:35 G4S Noorteliiga BC Kalev/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 13. detsember
Heino Enden (58)
Villu Kask (46)
Toomas Metsalu (40)
Aime Raudsik (83)
Homme, 14. detsember
Rene Kundla (42)
Silver Kuuba (43)
Mari Vaikmaa (74)
Sulge

Ülekanded