ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
070 N 15.02.2018 19:00 Tartu Ülikool 82:70 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu, TÜ sph Põhiturniir
069 K 14.02.2018 19:00 Pärnu Sadam 68:72 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall Põhiturniir
068 T 13.02.2018 19:30 G4S Noorteliiga 71:100 Tartu Ülikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
067 P 11.02.2018 16:00 TTÜ KK 81:88 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
066 L 10.02.2018 17:00 Pärnu Sadam 70:75 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall Põhiturniir
064 N 08.02.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ 87:73 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Sõle Spordikeskus Põhiturniir
065 N 08.02.2018 19:00 BC Kalev/Cramo 73:75 Tartu Ülikool Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
063 E 05.02.2018 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 70:82 Pärnu Sadam Valga Spordihoone Põhiturniir
062 L 03.02.2018 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 65:100 BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
061 R 02.02.2018 19:00 Tartu Ülikool 79:84 TTÜ KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
060 T 30.01.2018 19:30 G4S Noorteliiga 44:112 BC Kalev/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
058 R 26.01.2018 19:00 Pärnu Sadam 86:93 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Põhiturniir
057 K 24.01.2018 19:00 BC Kalev/Cramo 98:53 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
055 L 20.01.2018 16:00 TTÜ KK 77:79 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
056 L 20.01.2018 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 73:89 Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
054 K 17.01.2018 18:30 TTÜ KK 79:83 Tartu Ülikool Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
052 L 13.01.2018 15:00 G4S Noorteliiga 84:108 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
053 L 13.01.2018 18:00 TTÜ KK 75:97 AVIS UTILITAS Rapla Jüri Spordihoone Põhiturniir
051 R 12.01.2018 18:30 Tartu Ülikool 84:67 Pärnu Sadam Viljandi Spordihoone Põhiturniir
050 T 09.01.2018 19:00 BC Kalev/Cramo 92:66 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
049 P 07.01.2018 18:00 Tartu Ülikool 87:78 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
047 L 06.01.2018 17:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 76:100 AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
048 L 06.01.2018 18:00 Pärnu Sadam 74:64 TTÜ KK Pärnu Spordihall Põhiturniir
045 L 30.12.2017 17:05 AVIS UTILITAS Rapla 74:71 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
046 L 30.12.2017 17:10 BC Kalev/Cramo 86:70 Tartu Ülikool Tallinn, Saku Suurhall Põhiturniir
044 R 29.12.2017 18:35 TTÜ KK 89:85 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
043 K 27.12.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ 72:86 BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Põhiturniir
041 R 22.12.2017 19:05 Pärnu Sadam 70:82 Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
042 R 22.12.2017 19:05 AVIS UTILITAS Rapla 53:90 BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
040 K 20.12.2017 20:05 TTÜ KK 92:105 BC Kalev/Cramo Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
039 L 16.12.2017 17:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 77:67 AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
038 L 16.12.2017 17:10 Tallinna Kalev/TLÜ 76:80 Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Põhiturniir
037 R 15.12.2017 19:05 Tartu Ülikool 79:71 TTÜ KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
036 K 13.12.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 67:91 BC Kalev/Cramo Valga Spordihoone Põhiturniir
035 T 12.12.2017 19:35 G4S Noorteliiga 63:94 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
034 L 09.12.2017 17:10 AVIS UTILITAS Rapla 88:80 TTÜ KK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
032 R 08.12.2017 19:05 Tartu Ülikool 90:80 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
033 R 08.12.2017 19:05 Pärnu Sadam 83:66 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall Põhiturniir
031 K 06.12.2017 18:05 BC Kalev/Cramo 126:51 G4S Noorteliiga Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
028 R 01.12.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 73:60 Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Põhiturniir
029 R 01.12.2017 19:05 Pärnu Sadam 78:87 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Põhiturniir
030 R 01.12.2017 19:05 Tartu Ülikool 75:64 AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph Põhiturniir
027 P 19.11.2017 16:05 TTÜ KK 72:73 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
026 L 18.11.2017 17:10 G4S Noorteliiga 67:110 Pärnu Sadam Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
025 R 17.11.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 91:87 Tartu Ülikool Valga Spordihoone Põhiturniir
024 P 12.11.2017 18:05 Pärnu Sadam 85:80 TTÜ KK Pärnu Spordihall Põhiturniir
023 L 11.11.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ 76:70 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus Põhiturniir
022 N 09.11.2017 19:05 Tartu Ülikool 88:59 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph Põhiturniir
021 T 07.11.2017 18:35 TTÜ KK 71:86 BC Kalev/Cramo Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
020 L 04.11.2017 17:05 AVIS UTILITAS Rapla 92:60 G4S Noorteliiga Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR