ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
078 T 27.02.2018 19:00 BC Kalev/Cramo TTÜ KK Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
071 R 02.03.2018 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu Ülikool Valga Spordihoone Põhiturniir
072 R 02.03.2018 19:00 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
073 P 04.03.2018 16:00 TTÜ KK Pärnu Sadam Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
074 L 10.03.2018 17:00 Tartu Ülikool BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph Põhiturniir
075 P 11.03.2018 17:00 AVIS UTILITAS Rapla TTÜ KK Haapsalu Wiedemanni sph Põhiturniir
076 T 13.03.2018 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
077 K 14.03.2018 19:00 Pärnu Sadam BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall Põhiturniir
080 L 17.03.2018 14:00 Pärnu Sadam G4S Noorteliiga Pärnu Spordihall Põhiturniir
079 L 17.03.2018 17:00 Tartu Ülikool AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph Põhiturniir
081 T 20.03.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ TTÜ KK Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
082 K 21.03.2018 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits BC Kalev/Cramo Valga Spordihoone Põhiturniir
083 L 24.03.2018 17:00 G4S Noorteliiga AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
084 P 25.03.2018 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu Ülikool Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
085 T 27.03.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
086 T 27.03.2018 19:30 G4S Noorteliiga TTÜ KK Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
087 K 28.03.2018 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
088 L 31.03.2018 17:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
089 L 31.03.2018 17:00 AVIS UTILITAS Rapla BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
090 E 02.04.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ TTÜ KK Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
091 K 04.04.2018 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
092 R 06.04.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Põhiturniir
093 L 07.04.2018 16:00 TTÜ KK Tartu Ülikool Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
059 T 10.04.2018 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ G4S Noorteliiga Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
094 T 10.04.2018 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits TTÜ KK Valga Spordihoone Põhiturniir
095 T 10.04.2018 19:00 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
096 R 13.04.2018 19:00 Tartu Ülikool BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu, TÜ sph Põhiturniir
097 R 13.04.2018 19:00 BC Kalev/Cramo TTÜ KK Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
098 L 14.04.2018 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR