ONLINE mängud
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
108 T 28.02.2017 19:00 Pärnu Sadam AVIS Rapla Pärnu Spordihall Põhiturniir
109 T 28.02.2017 19:00 Rakvere Tarvas/Palmse Metall TLÜ/Kalev Rakvere Spordihall Põhiturniir
110 K 01.03.2017 18:30 TTÜ KK BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
111 R 03.03.2017 19:00 AVIS Rapla BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
112 R 03.03.2017 19:00 Rakvere Tarvas/Palmse Metall Tartu Ülikool Rakvere Spordihall Põhiturniir
113 L 04.03.2017 17:00 TLÜ/Kalev TTÜ KK Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
114 T 07.03.2017 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits AVIS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
115 T 07.03.2017 19:15 G4S Noorteliiga Pärnu Sadam Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
116 K 08.03.2017 19:00 Rakvere Tarvas/Palmse Metall TTÜ KK Rakvere Spordihall Põhiturniir
117 R 10.03.2017 19:00 Pärnu Sadam TLÜ/Kalev Pärnu Spordihall Põhiturniir
118 R 10.03.2017 19:00 AVIS Rapla Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
119 L 11.03.2017 17:00 Rakvere Tarvas/Palmse Metall BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rakvere Spordihall Põhiturniir
120 T 14.03.2017 18:30 AVIS Rapla Rakvere Tarvas/Palmse Metall Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
081 N 16.03.2017 19:00 Tartu Ülikool TTÜ KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
121 R 17.03.2017 19:00 TLÜ/Kalev Rakvere Tarvas/Palmse Metall Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
122 L 18.03.2017 17:00 AVIS Rapla Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
124 T 21.03.2017 19:30 TLÜ/Kalev BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
125 K 22.03.2017 19:00 Rakvere Tarvas/Palmse Metall TTÜ KK Rakvere Spordihall Põhiturniir
126 R 24.03.2017 19:00 TLÜ/Kalev Tartu Ülikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
127 L 25.03.2017 17:00 Pärnu Sadam Rakvere Tarvas/Palmse Metall Pärnu Spordihall Põhiturniir
128 L 25.03.2017 18:00 AVIS Rapla BC Valga-Valka/Maks&Moorits Haapsalu Wiedemanni sph Põhiturniir
129 L 25.03.2017 19:00 G4S Noorteliiga TTÜ KK Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
130 T 28.03.2017 19:30 TLÜ/Kalev AVIS Rapla Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
131 K 29.03.2017 18:30 TTÜ KK Pärnu Sadam Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
132 R 31.03.2017 19:00 Tartu Ülikool BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph Põhiturniir
133 L 01.04.2017 17:00 Pärnu Sadam BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall Põhiturniir
134 P 02.04.2017 17:00 AVIS Rapla TTÜ KK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
135 T 04.04.2017 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rakvere Tarvas/Palmse Metall Valga Spordihoone Põhiturniir
136 N 06.04.2017 18:30 TTÜ KK TLÜ/Kalev Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (45)
Henri Kroosmann (31)
Gert Lagus (20)
Ergo Pikas (30)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (65)
Margus Pundi (38)
Toivo Rannu (63)
Margus Tint (42)

Ülekanded