Alexela Korvpalli Meistriliiga
ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
011 R 20.10.2017 19:05 Tartu Ülikool BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph Põhiturniir
012 R 20.10.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Põhiturniir
013 L 21.10.2017 17:10 TTÜ KK Pärnu Sadam Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
014 R 27.10.2017 19:05 Tartu Ülikool Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph Põhiturniir
015 L 28.10.2017 17:10 AVIS UTILITAS Rapla BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
016 P 29.10.2017 16:05 TTÜ KK Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
017 T 31.10.2017 19:05 BC Kalev/Cramo BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
018 R 03.11.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu Ülikool Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
020 L 04.11.2017 17:05 AVIS UTILITAS Rapla G4S Noorteliiga Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
019 L 04.11.2017 17:10 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Sadam Valga Spordihoone Põhiturniir
021 T 07.11.2017 18:35 TTÜ KK BC Kalev/Cramo Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
022 R 10.11.2017 00:00 Tartu Ülikool G4S Noorteliiga #kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
023 L 11.11.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus Põhiturniir
024 P 12.11.2017 18:05 Pärnu Sadam TTÜ KK Pärnu Spordihall Põhiturniir
025 R 17.11.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu Ülikool Valga Spordihoone Põhiturniir
026 L 18.11.2017 17:10 G4S Noorteliiga Pärnu Sadam Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
027 P 19.11.2017 16:05 TTÜ KK AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
028 R 01.12.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Põhiturniir
029 R 01.12.2017 19:05 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Põhiturniir
030 R 01.12.2017 19:05 Tartu Ülikool AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph Põhiturniir
031 K 06.12.2017 19:05 BC Kalev/Cramo G4S Noorteliiga Tallinn, Kalevi Spordihall Põhiturniir
032 R 08.12.2017 19:05 Tartu Ülikool Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Põhiturniir
033 R 08.12.2017 19:05 Pärnu Sadam BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall Põhiturniir
034 L 09.12.2017 17:10 AVIS UTILITAS Rapla TTÜ KK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
035 T 12.12.2017 19:35 G4S Noorteliiga Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
036 K 13.12.2017 19:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits BC Kalev/Cramo Valga Spordihoone Põhiturniir
037 R 15.12.2017 19:05 Tartu Ülikool TTÜ KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
039 L 16.12.2017 17:05 BC Valga-Valka/Maks&Moorits AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone Põhiturniir
038 L 16.12.2017 17:10 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Põhiturniir
040 K 20.12.2017 00:00 BC Kalev/Cramo TTÜ KK *koht täpsustamisel Põhiturniir
041 R 22.12.2017 19:05 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Põhiturniir
042 R 22.12.2017 19:05 AVIS UTILITAS Rapla BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
043 K 27.12.2017 19:05 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Põhiturniir
044 R 29.12.2017 18:35 TTÜ KK BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
045 L 30.12.2017 17:05 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
046 L 30.12.2017 17:10 BC Kalev/Cramo Tartu Ülikool Tallinn, Saku Suurhall Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (55)
Jaan Martinson (57)
Eigar Siim (55)
Mart Uuehendrik (37)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (31)
Väino Viilup (89)

Ülekanded