ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Alutaguse KK

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Kaur Kama 04.03.1991 4 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
2 Simo Jaanipere 27.01.1994 4 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
5 Jaanus Pärnpuu 10.07.1982 1 EST 1.82 01.09.2019-01.06.2020
7 Toomas Valdre 08.01.1989 1 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
8 Allan-Erik Elp 08.02.1996 1 EST 1.80 03.10.2019-01.06.2020
9 Janar Aleksandrov 30.10.1978 1 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
11 Peeter Valdre 02.03.1986 2 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
13 Andres Pärnpuu 29.04.1978 1 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
14 Viljar Valdre 10.06.1985 5 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
15 Oliver Villers 25.03.2001 1 EST 1.83 01.09.2019-01.06.2020
21 Markus Laanemets 21.08.1992 5 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
44 Ülar Sala 02.07.1983 5 EST 1.94 01.09.2019-01.06.2020
Järgmised mängud
R 22.11 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
R 29.11 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Võrumaa
N 05.12 Keila Korvpallikool
20:30
Keila Tervisekeskus
Alutaguse KK
N 12.12 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Iisaku Gümnaasium/RHKK
R 20.12 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Rapla Korvpallikool
Viimased tulemused
K 13.11 Terminal Oil
83:81
Alutaguse KK
R 08.11 Alutaguse KK
77:69
KA Tallinna Kalev
N 31.10 Tartu Ülikooli Korvpallikool
113:95
Alutaguse KK
L 19.10 KK Viimsi
83:68
Alutaguse KK
R 11.10 Alutaguse KK
86:75
Tartu Kalevi Palliklubi
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)