ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Keila Korvpallikool

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Rasmus Raap 15.11.1999 2 EST 1.90 07.11.2019-01.06.2020
Norman Rüütsalu 05.05.2000 1 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Carl Erich Sooär 11.08.1998 2 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
1 Kevin Sepik 10.04.2000 2 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
3 Mart Maide 19.05.2000 3 EST 1.89 01.09.2019-01.06.2020
4 Kevin Äkke 13.02.1998 2 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
7 Kristen Kasemets 08.05.2002 2 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
8 Margus Pahv 30.10.2000 1 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
9 Juss-Joosep Jaagu 27.01.2002 2 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
10 Marek Lehiste 28.06.2002 4 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
12 Martin Meeksa 06.06.1993 5 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
15 Marek Uusoja 20.02.2000 4 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
16 Roland Tamkivi 01.09.2000 4 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
17 Marcus Lenk 19.12.2002 4 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
19 Conrad Sengbusch 23.08.2001 2 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
23 Georg Tambre 15.04.1994 4 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
32 Aleksandr Sadrin 25.01.2001 5 EST 2.01 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Peep Pahv
Järgmised mängud
N 14.11 Keila Korvpallikool
20:30
Keila Tervisekeskus
KK Viimsi
N 21.11 Keila Korvpallikool
20:30
Keila Tervisekeskus
Rapla Korvpallikool
N 28.11 Tartu Ülikooli Korvpallikool
19:30
Tartu, TÜ sph
Keila Korvpallikool
N 05.12 Keila Korvpallikool
20:30
Keila Tervisekeskus
Alutaguse KK
K 11.12 Terminal Oil
18:40
Tartu, EMÜ sph
Keila Korvpallikool
Viimased tulemused
N 07.11 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
78:85
Keila Korvpallikool
N 31.10 Iisaku Gümnaasium/RHKK
40:116
Keila Korvpallikool
N 24.10 Keila Korvpallikool
119:59
Tartu Kalevi Palliklubi
N 17.10 Keila Korvpallikool
116:61
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
N 10.10 Keila Korvpallikool
76:51
Võrumaa
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)