ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Tartu Kalevi Palliklubi

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Vitali Kreek 01.09.2001 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
Kristen Loot 21.03.2001 4 EST 1.91 04.10.2019-01.06.2020
Denis Molodost 06.08.1999 EST 1.82 30.09.2019-01.06.2020
Markus Palatu 09.09.2002 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Martin Pattak 03.07.2001 2 EST 1.80 14.10.2019-01.06.2020
Georg-Edward Piil 22.05.2002 EST 1.94 01.09.2019-01.06.2020
Reio Puistaja 24.03.2002 1 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Raimond Saaremägi 05.11.2001 1 EST 1.82 01.09.2019-01.06.2020
Kristjan Sirge 06.02.1989 EST 2.07 01.09.2019-01.06.2020
Gaius Sults 14.05.2002 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
Tenno-Raul Taimur 05.09.1992 EST 1.83 01.09.2019-01.06.2020
Krister Tapper 14.02.1991 5 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Steven Tilgar 03.06.2002 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Kevin Urb 15.12.2002 3 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Erkki Voronin 13.07.1992 4 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
Treener: Priit Paama
Järgmised mängud
R 15.11 BC Eesti Maavara/Baltic Agro
19:00
Kolga-Jaani Põhikool
Tartu Kalevi Palliklubi
K 20.11 Terminal Oil
18:40
Tartu, EMÜ sph
Tartu Kalevi Palliklubi
T 26.11 Tartu Kalevi Palliklubi
20:00
Tartu Korvpallikool
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
T 03.12 Tartu Kalevi Palliklubi
20:00
Tartu Korvpallikool
KK Viimsi
N 12.12 Tartu Ülikooli Korvpallikool
19:30
Tartu, TÜ sph
Tartu Kalevi Palliklubi
Viimased tulemused
T 05.11 Tartu Kalevi Palliklubi
53:93
Võrumaa
N 31.10 KA Tallinna Kalev
100:77
Tartu Kalevi Palliklubi
N 24.10 Keila Korvpallikool
119:59
Tartu Kalevi Palliklubi
T 15.10 Iisaku Gümnaasium/RHKK
66:92
Tartu Kalevi Palliklubi
R 11.10 Alutaguse KK
86:75
Tartu Kalevi Palliklubi
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)