ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

KA Tallinna Kalev

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
4 Vadim Gurjanov 04.03.1998 4 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
5 Aleksei Stonogin 12.12.1987 1 EST 1.75 01.09.2019-01.06.2020
6 Daniil Jevsejev 06.10.2003 EST 1.78 01.09.2019-01.06.2020
7 Vladislav Poljak 27.06.1998 2 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
9 Jevgeni Prometnoi 17.09.1984 4 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
10 Vitali Poljak 15.02.2001 1 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
11 Dmitri Nazarov 17.07.1981 5 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
12 Artjom Savin 08.12.2001 2 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
13 Leonard Sannikov 09.01.2002 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
14 Oleg Leontjev 25.07.1986 4 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
15 Dmitry Svyatolutskiy 25.08.2002 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
27 Aleksei Ronkel 11.12.1984 4 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Jevgeni Gurjanov
Järgmised mängud
N 14.11 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
20:30
Jüri Spordihoone
KA Tallinna Kalev
L 23.11 KK Viimsi
19:00
Karulaugu Spordik...
KA Tallinna Kalev
N 28.11 KA Tallinna Kalev
20:30
Tallinna Õismäe V...
Iisaku Gümnaasium/RHKK
N 05.12 KA Tallinna Kalev
20:30
Tallinna Õismäe V...
Tartu Ülikooli Korvpallikool
N 12.12 KA Tallinna Kalev
20:30
Tallinna Õismäe V...
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Viimased tulemused
R 08.11 Alutaguse KK
77:69
KA Tallinna Kalev
N 31.10 KA Tallinna Kalev
100:77
Tartu Kalevi Palliklubi
R 18.10 Võrumaa
88:56
KA Tallinna Kalev
R 11.10 Rapla Korvpallikool
83:80
KA Tallinna Kalev
N 26.09 KA Tallinna Kalev
80:91
Terminal Oil
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)