ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Võrumaa

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Richard Jõgi 14.10.1996 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Kevin Kaldmäe 19.05.1992 EST 1.73 12.11.2019-01.06.2020
Olver Kaljuvee 14.06.1991 4 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
Rael Kalmus 02.11.1994 3 EST 1.90 09.10.2019-01.06.2020
Kert Kits 04.12.2001 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Rasmus Kolling 25.10.1992 EST 1.82 01.09.2019-01.06.2020
Martin Kulberg 21.06.1991 2 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
Tarvi Läll 07.02.2001 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Veiko Maidla 10.08.1995 EST 1.85 17.10.2019-01.06.2020
Mirko Märdimäe 03.02.1993 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Andreas Org 23.01.1993 EST 1.75 01.09.2019-01.06.2020
Anti Ossis 14.04.1973 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Mairo Padar 05.08.1984 4 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
Fredi Parker 22.11.1994 5 EST 2.00 17.10.2019-01.06.2020
Eiko Roosimaa 29.04.1993 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
Kaidar Taal 25.05.1996 3 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Andre Treial 20.02.1995 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Järgmised mängud
K 20.11 Võrumaa
19:30
Kuldre kool
Tartu Ülikooli Korvpallikool
R 29.11 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Võrumaa
E 09.12 Võrumaa
19:00
Parksepa Keskkool...
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
R 13.12 BC Eesti Maavara/Baltic Agro
19:00
Kolga-Jaani Põhikool
Võrumaa
E 16.12 KK Viimsi
*kuupäev täpsusta...
Võrumaa
Viimased tulemused
T 12.11 Iisaku Gümnaasium/RHKK
46:91
Võrumaa
T 05.11 Tartu Kalevi Palliklubi
53:93
Võrumaa
E 28.10 Võrumaa
108:53
Rapla Korvpallikool
K 23.10 Võrumaa
87:81
KK Viimsi
R 18.10 Võrumaa
88:56
KA Tallinna Kalev
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)