ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Rapla Korvpallikool

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Deran-Eric Aalde 13.01.2001 3 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Taniel Alumets 22.12.2001 3 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
Kardo Kilk 03.02.2003 EST 1.86 01.09.2019-01.06.2020
Jordan Kivi 26.01.1993 5 EST 2.10 01.09.2019-01.06.2020
Ino Kurg 15.02.2003 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Markus Ladoga 12.07.2003 1 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
Martin Oksa 05.09.2002 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
Martin Oruste 15.06.2003 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Marten Pohla 01.02.2002 3 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
Markus Post 13.02.2003 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Erik Pärnapuu 16.03.2003 EST 1.97 01.09.2019-01.06.2020
Jan Märten Ratas 07.09.2001 1 EST 1.89 01.09.2019-01.06.2020
Drevor-Andris Rudnevs 08.03.2001 2 EST 1.82 01.09.2019-01.06.2020
Markus Ruubel 08.02.2002 2 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Marek Ruut 02.04.1998 2 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Valjar Sutri 11.12.1991 EST 1.76 01.09.2019-01.06.2020
Johan-Marcus Tamberg 15.11.2001 4 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Allar-Raul Antson
Järgmised mängud
N 21.11 Keila Korvpallikool
20:30
Keila Tervisekeskus
Rapla Korvpallikool
R 29.11 BC Eesti Maavara/Baltic Agro
19:00
Kolga-Jaani Põhikool
Rapla Korvpallikool
N 05.12 Rapla Korvpallikool
18:30
Rapla, Sadolin Sp...
Terminal Oil
K 11.12 Rapla Korvpallikool
18:30
Rapla, Sadolin Sp...
KK Viimsi
R 20.12 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Rapla Korvpallikool
Viimased tulemused
K 13.11 Rapla Korvpallikool
105:104
Tartu Ülikooli Korvpallikool
K 06.11 Rapla Korvpallikool
77:70
Iisaku Gümnaasium/RHKK
E 28.10 Võrumaa
108:53
Rapla Korvpallikool
T 15.10 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
91:75
Rapla Korvpallikool
R 11.10 Rapla Korvpallikool
83:80
KA Tallinna Kalev
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)