ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Andres Andrei 12.02.1996 2 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
Marek Einama 22.09.1993 2 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Karl-Peeter Kangur 26.06.1995 4 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Sander Kuusk 23.01.1988 4 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Henno Meidla 07.01.1994 3 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
Kristjan Penjam 09.02.1990 2 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Risto Puur 01.06.1994 1 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Reigo Päkk 22.06.1988 4 EST 1.96 27.09.2019-01.06.2020
Sander Püüa 09.04.1992 EST 1.78 01.09.2019-01.06.2020
Rando Rattasepp 10.01.2000 1 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
Reimo Saar 07.10.1986 5 EST 1.94 01.09.2019-01.06.2020
Priidik Ulp 01.04.1992 2 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Joonas Vaino 22.04.1992 5 EST 2.04 27.09.2019-01.06.2020
Ragnar Veismann 15.10.2000 1 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Siim Raudla
Treener: Mikk Sarik
Järgmised mängud
N 14.11 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
20:30
Jüri Spordihoone
KA Tallinna Kalev
R 22.11 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
T 26.11 Tartu Kalevi Palliklubi
20:00
Tartu Korvpallikool
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
N 05.12 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
20:30
Jüri Spordihoone
Iisaku Gümnaasium/RHKK
E 09.12 Võrumaa
19:00
Parksepa Keskkool...
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Viimased tulemused
N 07.11 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
78:85
Keila Korvpallikool
K 23.10 Terminal Oil
58:71
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
T 15.10 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
91:75
Rapla Korvpallikool
N 10.10 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
67:76
KK Viimsi
R 04.10 Tartu Ülikooli Korvpallikool
71:76
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)