ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa

Iisaku Gümnaasium/RHKK

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Artjom Gnezdilov 30.03.2002 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Vitali Krjukov 12.11.2001 EST 1.94 01.09.2019-01.06.2020
Arend Küttim 08.09.2002 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Semjon Minohhov 17.02.2003 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Kristian-Oliver Moor 19.12.2000 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Mikk-Joonatan Moor 07.10.2003 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Ott Muttika 09.08.2002 EST 1.80 09.10.2019-01.06.2020
Raldo Ootre 26.06.2002 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Kevin Siim 10.11.2001 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Sten-Markus Siirmets 22.08.2002 4 EST 1.89 01.09.2019-01.06.2020
Andris Smorodin 25.01.2003 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Anton Zaporozets 22.09.2003 EST 1.73 01.09.2019-01.06.2020
Bogdan Vaganov 30.01.2003 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Jaanus Liivak
Treener: Reinar Hallik
Kodulehekülg: http://www.rhkk.ee/
Järgmised mängud
T 19.11 Iisaku Gümnaasium/RHKK
19:30
Iisaku Gümnaasium
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
N 28.11 KA Tallinna Kalev
20:30
Tallinna Õismäe V...
Iisaku Gümnaasium/RHKK
N 05.12 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
20:30
Jüri Spordihoone
Iisaku Gümnaasium/RHKK
N 12.12 Alutaguse KK
19:30
Iisaku Gümnaasium
Iisaku Gümnaasium/RHKK
K 18.12 Iisaku Gümnaasium/RHKK
18:00
Iisaku Gümnaasium
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Viimased tulemused
T 12.11 Iisaku Gümnaasium/RHKK
46:91
Võrumaa
K 06.11 Rapla Korvpallikool
77:70
Iisaku Gümnaasium/RHKK
N 31.10 Iisaku Gümnaasium/RHKK
40:116
Keila Korvpallikool
T 15.10 Iisaku Gümnaasium/RHKK
66:92
Tartu Kalevi Palliklubi
T 08.10 Iisaku Gümnaasium/RHKK
79:103
Terminal Oil
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)