ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa

Robin Kägo

Sünniaeg 19.01.2004
Pikkus 1.80
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium (Meeste II liiga)
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium (Meeste karikas)
Reinar Halliku Korvpallikool (PU18-klassi EMV)
2020/2021, Meeste II liiga, Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km511.222.201.401.400.601.401.000.400.601.000.801.000.800.600.201.405.60
pt sm556117737523545431728
kh km511.222.201.401.400.601.401.000.400.601.000.801.000.800.600.201.405.60
kh sm556117737523545431728
2020/2021, Meeste karikas, Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km219.613.501.002.001.001.000.501.000.501.500.501.001.000.500.002.005.50
p-o sm23972422121312210411
kh km219.613.501.002.001.001.000.501.000.501.500.501.001.000.500.002.005.50
kh sm23972422121312210411
2020/2021, PU18-klassi EMV, Reinar Halliku Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km40.020.000.000.000.255.253.500.000.000.000.001.250.000.000.000.0013.75
pt sm400001211400005000055
vg km30.020.000.000.000.333.001.670.000.000.000.002.670.000.000.000.0012.67
vg sm3000019500008000038
kh km70.020.000.000.000.294.292.710.000.000.000.001.860.000.000.000.0013.29
kh sm7000023019000013000093
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10