Võrumaa
Kevin Sepik. Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga: meeskondlikult mänginud Keila ja Võrumaa teenisid kindlad võidud

14.12.2018

Saku II liigas peeti neljapäeva õhtul kaks kohtumist: Keila Korvpallikool alistas koduväljakul BC Kalev II meeskonna numbritega 109:72 ning Võrumaa oli 94:60 parem TÜ/Kuremaast.

Kui esimese mänguperioodi võitsid kalevlased 22:11, siis teisel veerandil pani kodumeeskond enda paremuse jõuliselt maksma. Neljandik võideti 32:11 ja poolajapausile siirduti juba väga kindlas 52:33 eduseisus. Mängu teine pool oli samuti Keila kontrolli all ning 37-punktiline ülemvõim tähendas keilakatele ühe kaotuse kõrvale juba kuuendat võitu. Sellega hoitakse A-alagrupis täiseduga jätkava Kadrina Karude (7-0) järel teist kohta.

Kahekohalise punktisumma kogus Keila poolelt tervelt kuus meest: Kevin Sepik 17, Andre Reinart 16, Jan Vilokas 15, Kevin Äkke 13, Conrad Sengbusch 12 ja Margus Pahv 10 silma. BC Kalevi parim oli 20 punktiga Martin Meeksa.

BC Kalev II paikneb ainsa võidu ja viie kaotusega grupi eelviimasel, seitsmendal positsioonil.

Õhtu teises mängus oli Võrumaa meeskond kindlalt üle TÜ/Kuremaast. Poolajaks juhtis kodumeeskond juba 56:33 ja kohtumise lõpuks suurendati vahet veel 11 punkti võrra.

Võrumaa poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani koguni seitse mängijat: Martin Kulberg 18, Fredi Parker ja Andre Treial 14, Eiko Roosimaa 12, Ervin Ranna 11 ning Kaidar Taar ja Veiko Maidla tõid kumbki 10 silma. TÜ/Kuremaa poolelt vastasid Kristjan Paade ja Peeter Toomas Tael mõlemad 11 punktiga.

Võrukad hoiavad hetkel B-alagrupis kuue võidu ja kahe kaotusega kolmandat kohta. TÜ/Kuremaa on võitnud kaks ja kaotanud kuus mängu ning platseerub kuuendal kohal.