Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa

Terminal Oil võttis Saku II liigas ülinapi võidu

13.12.2018

Saku II liigas pidasid kolmapäeva õhtul tõelise põnevuskohtumise maha Terminal Oil ja Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline, kui kodumeeskond teenis 71:70 võidu.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 23:17, kui teisel mänguperioodil läksid omakorda ette Reinar Halliku mängijad. Poolajale mindi siiski väljakuperemeeste kahepunktilises eduseisus - 36:34. Kolmandal veerandil õnnestus tartlastel uuesti eduseisu kasvatada ja otsustava neljandiku eel olid Terminali edunumbrid 58:49. Külalised asusid mängu viimasel perioodil kaotusseisu vähendama ning jõudsid mitmel korral vahe minimaalseks vähendada. Tanel Zupsmani korvile (71:67) vastas 56 sekundit enne lõpuvilet kolmesega Sten-Markus Siirmets. Reinar Halliku hoolealustel oli võimalus ka kohtumine lõpuviskega enda kasuks kallutada, kuid Markus Laanemetsa kaugvise ei leidnud korvirõngast.

Terminal Oili parim oli Erki Saks 24 punktiga. Jörgen Õigus lisas 12 silma, 8 lauapalli ja 5 söötu. Juss Jürisaare arvele kirjutati 11 punkti, 5 lauapalli, 6 söötu ja 3 vaheltlõiget. Tanel Zupsman tõi 10 punkti.

Reinar Halliku KK resultatiivsem oli Oliver Villers, kogudes 24 punkti (visked väljakult 10/13), 4 söötu ja 3 vaheltlõiget.

Terminal Oil hoiab (4-1) alagrupis teist kohta, kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline (3-3) jätkab neljandal positsiooni.