ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa

Selgunud on Saku II liigas osalejad

06.09.2017

Eesti tugevuselt kolmandas korvpalliliigas ehk Saku II liigas on selgunud kõik osavõtjad ja võistlussüsteem, mis on võrreldes eelmise hooajaga pisut erinev. 

Kuna Saku II liigas osaleb 2017/2018 hooajal vähem võistkondi kui eelmisel aastal, siis on võistlussüsteem pisut muutunud ning mängudega alustatakse tavapärasest hiljem. 

 

Kokku osaleb Saku II liigas 20 meeskonda, kes on jagatud regioonipõhiselt 5 alagruppi (põhja regioonis on 2 alagruppi).

 

Oktoobris ja novembris mängitakse alagrupimängud (kodus-võõrsil) ning detsembrist algavad vahegrupi mängud (kodus-võõrsil).

 

Oluline muudatus on alumiste vahegruppide moodustamisel. Kui esimesed kohad moodustavad endiselt ühe vahegruppi ning alagruppide teised kohad teise vahegrupi, siis alagruppide kolmandad ja neljandad kohad jagatakse kaheks grupiks, ning mõlema grupi võitjad pääsevad play-offi. See tähendab, et kõikidel on lõpuni välja võimalus mängida kõrget mängu ja kellegi jaoks ei saa hooaeg liiga varakult läbi.

 

Mängudega tehakse algust oktoobris. 

 

Alagrupid:

 

A-alagrupp (põhja regioon)
KK Viimsi/Kesklinna KK
Haabersti SK
TLÜ/Kalev II
KK Rae Koss/Hansaviimistlus
 
B-alagrupp (põhja regioon)
TTÜ KK II
Keila Korvpallikool
BC Kalev II
Audentese SK
 
C-alagrupp (ida regioon)
BC Narva
KK HITO/BC Karjamaa
RSK Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi
 
D-alagrupp (lõuna regioon)
BC Viljandi
Valga Kutseõppekeskus
Terminal Oil
Eesti Maaülikool II/Ülenurme
 
E-alagrupp (lääne regioon)
KK Paulus/Pärnu Mets
Haapsalu Korvpallikool
Rapla 
Orissaare Sport

 

 

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded