Võrumaa
BC Viljandi (Foto: Siim Semiskar)

BC Viljandi võitis Saku II liiga pronksimängus kindlalt Haabersti SK

08.04.2017

BC Viljandi korvpallimeeskond võitis Saku II liiga pronksikohtumises Haabersti SK suurelt 92:77 (44:32).

Viljandi meeskond näitas tänases kohtumises selgelt paremat mängu. Poolajale mindi soliidses 44:32 eduseisus ja kolmanda veerandi lõpuks kasvatati vahe juba 31-punktiliseks, 77:46.

Haabersti SK suutis otsustaval neljandikul kaotusseisu küll oluliselt vähendada, kuid lõpuks tuli tunnistada BC Viljandi selget 92:77 paremust.

Võitjate poolelt tegi taaskord väga muljeltavaldava esituse Rauno Meerits, kes viskas 39 (!) punkti ja rabas 13 lauapalli! Rauno Tamm ja Steven Tensing lisasid mõlemad 14 punkti. Marti Stepanov tegi korraliku kaksikduubli 11 silma ja 12 lauapalliga.  Haabersti resultatiivsemana vastas Gaspar Bibikov 31 punktiga.

Bibikov ja Meerits valiti ka võistkondade parimateks mängijateks.