Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa

Saku II liigas täna otsustavad mängud

26.03.2017

Meeste Saku II liigas on kahes veerandfinaalpaaris seis 1-1 ning täna peetakse otsustav kolmas kohtumine. Samuti on kavas ka Iisaku/Toila ja Haabersti SK paaris teine mäng.

Esimesena alustavad BC Viljandi ja TLÜ/Kalev II kell 16:00 Viljandis. Avakohtumise võitis BC Viljandi 86:70, seeria teises mängus võttis TLÜ/Kalev Lasnamäe sportmängude majas omakorda võidu 82:76.

Play-off'iks esimese asetuse saanud KK Viimsi/Kesklinna KK võitis avakohtumises 99:76 Roofix/Põlva meeskonda. Seeria teine kohtumine peeti erandlikult Ülenurmes ning seal võttis mõneti ootamatult võidu Roofix/Põlva 85:72 ning viigistas seeria. Otsustav kolmas mäng algab Viimsi koolis spordikopleksis täna kell 17:30.

Lisaks võib selguda veel üks Final4-ile pääseja, sest Haabersti SK võõrustab algusega kell 16:45 Iisaku/TOila meeskonda. Avakohtumise võitis Haabersti vastaste koduväljakul 73:62.

Kõik Saku II liiga mängud on jälgitavad tekstipõhise online-ülekandena

Neljandas veerandfinaalpaaris juhib Keila Korvpallikool 1-0 TTÜ KK II meeskonna vastu. Selles paaris toimub teine mäng 30. märtsil TTÜ spordihoones.