TTÜ KK II
Valga Kutseõppekeskus

Saku II liiga Final4 toimub 7.-8. aprillil Viimsis, kolm osalejat paigas

28.03.2017

7.-8. aprill on Viimsi korvpalli päralt, võõrustades Saku II Liiga F4, nelja meeskonna osavõtul mängitavat finaalturniiri.

EKL valis toimumispaigaks Viimsi, sest nemad on mängude korraldusel üles näidanud head kvaliteeti. Viimsi huvi korralduse suhtes ja motivatsioon oli ka silmatorkavalt kõrge.

Final 4 koosseis on alles lõplikult selgumas, kuid ajakava sellest hoolimata on paigas. Mängud toimuvad Viimsi Kooli spordikompleksis. Final 4 korraldab Eesti Korvpalliliit koostöös KK Viimsiga.

Reede 7.aprill
Kell 18 esimene poolfinaal: Haabersti SK-Keila KK või TTÜ II
Kell 20 teine poolfinaal: KK Viimsi/Kesklinna KK-BC Viljandi

Laupäev 8.aprill
Kell 13 pronksikohtumine
Kell 15.30 finaal

Mängudele lisab põnevust Subway publikuloos ja poolajamäng ning Black & White Dance tantsutüdrukud!

Sissepääs 2 ja 1 eurot. Lapsed ja noored kuni 18 aastat TASUTA!

Asjade seis enne Final 4

KK Viimsi/Kesklinna KK alistas veerandfinaalis mängudega 2-1 Roofix/Põlva. Otsustavas kolmandas kohtumises viskas Kaarel Traumann 22 ning Peep Belbaum 13 punkti. Roofix/Põlva poolel viskas Mairo Padar 21 punkti.

KK Viimsi/Kesklinna KK poolfinaalivastane BC Viljandi võitis veerandfinaalis samuti mängudega 2-1 TLÜ/Kalev II meeskonda. Kolmandas otsustavas kohtumises kogus Rauno Meerits 40 minutiga 44 punkti 19 lauapalli. TLÜ/Kalev II poolt viskasid Tiit Talumaa 13 ning Robert Roos 11 punkti.

Play-off'iks teise asetuse saanud, kuid veerandfinaale ilma oma suurima skooritegijata mänginud Iisaku/Toila pidi tunnistama Haabersti SK 73:62 ja 57:54 paremust. Mõlemas mängus viskas Haabersti SK meeskonnas enim punkte Gaspar Bibikov, vastavalt 16 ja 25.

Neljandas veerandfinaalpaaris juhib Keila Korvpallikool 1-0 TTÜ KK II meeskonna vastu. Keila Tervisekeskuses peetud põnevuslahingu võitis kodumeeskond 84:80.

Teine kohtumine toimub neljapäeval, 30. märtsil kell 18:00 TTÜ spordihoones. Finaalturniirile jõudmiseks on vaja 2 võitu, juhul kui seeria läheb 3-mänguliseks, toimub otsustav kohtumine aprilli esimestel päevadel.

Saku II liiga Final4 toimub 7.-8.aprillil Viimsi Kooli Spordikompleksis. Jälgi reklaami.