ONLINE mängud
BC Kalev II
BC Narva
Eesti Maaülikool/Ülenurme
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Kesklinna KK
Orissaare Träx
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline
Spordiklubi Haapsalu
Terminal Oil
TTÜ Korvpallikool
TÜ/Kuremaa
Valgamaa Kutseõppekeskus
Võrumaa

Play-off

9.-16. kohamängud

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 TÜ/Kuremaa 1 1 0 2 20 86.0 66.0 100.0
2 Orissaare Träx 1 1 0 2 20 20.0 0.0 100.0
3 Spordiklubi Haapsalu 1 0 1 1 -20 66.0 86.0 0.0
4 Valgamaa Kutseõppekeskus 1 0 1 0 -20 0.0 20.0 0.0

Põhiturniir

Alagrupp: A
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Kadrina Karud 14 13 1 27 367 96.6 70.4 92.9
2 Keila Korvpallikool 14 11 3 25 267 86.9 67.9 78.6
3 Rae Koss/Hansaviimistlus 14 11 3 25 231 83.4 66.9 78.6
4 KK Viimsi/Kesklinna KK 14 8 6 22 145 86.7 76.4 57.1
5 Orissaare Träx 14 6 8 20 -41 81.4 84.3 42.9
6 TTÜ Korvpallikool 14 4 10 18 -31 74.7 76.9 28.6
7 BC Kalev II 14 2 12 16 -357 67.5 93.0 14.3
8 Spordiklubi Haapsalu 14 1 13 14 -581 56.9 98.4 7.1
Alagrupp: B
Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK HITO/BC Karjamaa 14 13 1 27 214 86.8 71.5 92.9
2 Võrumaa 14 10 4 24 286 89.0 68.6 71.4
3 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 14 9 5 23 87 76.3 70.1 64.3
4 Terminal Oil 14 9 5 23 148 85.6 75.1 64.3
5 TÜ/Kuremaa 14 6 8 20 -133 75.1 84.6 42.9
6 BC Narva 14 5 9 19 25 79.7 77.9 35.7
7 Eesti Maaülikool/Ülenurme 14 4 10 18 22 79.8 78.2 28.6
8 Valgamaa Kutseõppekeskus 14 0 14 14 -649 60.1 106.5 0.0

Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline vs Terminal Oil 1-1 (+13 RHKK-le)

Keila Korvpallikool vs Rae Koss/Hansaviimistlus 1-1 (+3 Keilale)
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 18. märts
Kiira Aulik-Beþanitksi (79)
Tanel Kimask (34)
Aro Kivisild (33)
Raul Krebs (32)
Dmitri Mohov (33)
Kairi Poljakov (29)
Märt Raam (37)
Illimar Raiend (17)
Janne Schasmin (46)
Urmo Talistu (36)
Märt Tralla (32)
Ainar Villers (35)
Indrek Õunapuu (37)
Homme, 19. märts
Andres Ader (68)
Ulla Järv (34)
Mirko Kruusma (29)
Riskko Kämärä (54)
Kaspar Lootus (18)
Igor Pugatshov (63)
Viljo Sinikas (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019