ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa

Ivalo Pajumets

Sünniaeg 02.05.1997
Pikkus 1.94
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Audentese SG/Noortekoondis (Meeste I liiga)
TYCO Rapla (A-klassi noormeeste mv)
United Loggers Rapla (B klassi poeglaste mv)
EST MU16 (BSBC - U16 M)
2012/2013, Meeste I liiga, Audentese SG/Noortekoondis
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1016.432.501.101.900.501.000.401.200.902.100.301.500.800.300.001.104.10
pt sm101642511195104129213158301141
vg km515.421.200.200.800.400.400.200.800.401.200.801.201.000.400.000.201.80
vg sm5776142214264652019
kh km1516.092.070.801.530.470.800.331.070.731.800.471.400.870.330.000.803.33
kh sm15241311223712516112772113501250
2012/2013, A-klassi noormeeste mv, TYCO Rapla
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km30.020.000.000.000.670.670.330.000.000.000.002.330.000.000.000.004.33
pt sm3000022100007000013
p-o km20.020.000.000.001.502.501.000.000.000.000.004.000.000.000.000.007.50
p-o sm2000035200008000015
kh km50.020.000.000.001.001.400.600.000.000.000.003.000.000.000.000.005.60
kh sm50000573000015000028
2012/2013, B klassi poeglaste mv, United Loggers Rapla
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km242.2817.009.005.501.505.503.5016.001.0017.002.002.508.502.001.003.5026.00
p-o sm285341811311732234451742752
kh km242.2817.009.005.501.505.503.5016.001.0017.002.002.508.502.001.003.5026.00
kh sm285341811311732234451742752
2012/2013, BSBC - U16 M, EST MU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km220.713.501.002.501.003.002.003.001.504.500.001.003.000.500.001.507.00
pt sm24172526463902610314
kh km220.713.501.002.501.003.002.003.001.504.500.001.003.000.500.001.507.00
kh sm24172526463902610314
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (24)
Toivo Ratassepp (68)
Heiki Rits (52)
Tõnis Siir (61)
Alvar Tiisler (29)
Esko Tõnisson (38)
Egert Väinaste (40)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa