ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK
Haapsalu
Keila Korvpallikool
KK Askus Jetoil
KK HITO/BC KARJAMAA
KK Viimsi III
Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Rock Tartu Terminal
SK Tünamo
TALTECH BS/FENSTER/TSK
Tartu Ülikool/Septicum

Toomas Valdre

Sünniaeg 08.01.1989
Pikkus 1.85
Positsioon 1
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Kuremaa SK/Tartu Palliklubi (Korvpalli Meistriliiga)
Iisaku Korvpalliklubi (Meeste II liiga)
Iisaku Korvpalliklubi (Ida-Virumaa MV meistriliiga)
2009/2010, Korvpalli Meistriliiga, Kuremaa SK/Tartu Palliklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km32.350.000.000.000.000.000.000.330.000.330.000.330.000.000.000.330.00
pt sm370000001010100010
kh km32.350.000.000.000.000.000.000.330.000.330.000.330.000.000.000.330.00
kh sm370000001010100010
2009/2010, Meeste II liiga, Iisaku Korvpalliklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km40.020.000.000.003.501.000.500.000.000.000.002.500.000.000.000.0014.00
p-o sm400001442000010000056
vg km140.020.000.000.001.712.931.570.000.000.000.002.710.000.000.000.0013.71
vg sm1400002441220000380000192
kh km180.020.000.000.002.112.501.330.000.000.000.002.670.000.000.000.0013.78
kh sm1800003845240000480000248
2009/2010, Ida-Virumaa MV meistriliiga, Iisaku Korvpalliklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km110.020.000.000.001.913.091.820.000.000.000.002.820.000.000.000.0011.73
pt sm1100002134200000310000129
p-o km40.020.000.000.002.500.500.000.000.000.000.001.750.000.000.000.0013.00
p-o sm40000102000007000052
kh km150.020.000.000.002.072.401.330.000.000.000.002.530.000.000.000.0012.07
kh sm1500003136200000380000181
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers