ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
073 E 06.01.2020 KA Tallinna Kalev Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
075 E 06.01.2020 Võrumaa Tartu Kalevi Palliklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
077 E 06.01.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
076 K 08.01.2020 18:40 Terminal Oil BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
074 K 08.01.2020 19:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
078 N 09.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Keila Tervisekeskus Põhiturniir
079 E 13.01.2020 Alutaguse KK BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
083 E 13.01.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KK Viimsi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
084 E 13.01.2020 Terminal Oil Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
082 T 14.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool KA Tallinna Kalev Keila Tervisekeskus Põhiturniir
010 N 16.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
081 N 16.01.2020 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Ülikooli Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
080 R 17.01.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
087 E 20.01.2020 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
089 E 20.01.2020 Võrumaa Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
090 E 20.01.2020 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
085 T 21.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Alutaguse KK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
094 E 27.01.2020 Rapla Korvpallikool Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
095 E 27.01.2020 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
096 E 27.01.2020 Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
092 T 28.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool Põhiturniir
091 K 29.01.2020 19:30 Alutaguse KK Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
093 K 29.01.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
098 E 03.02.2020 KA Tallinna Kalev Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
101 E 03.02.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Terminal Oil Tartu, TÜ sph Põhiturniir
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
103 E 10.02.2020 Võrumaa Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
105 E 10.02.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
108 E 10.02.2020 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
104 K 12.02.2020 18:40 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
107 N 13.02.2020 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Põhiturniir
109 E 17.02.2020 Alutaguse KK Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
110 E 17.02.2020 Võrumaa Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
114 E 17.02.2020 Tartu Kalevi Palliklubi BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
113 N 20.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
112 N 20.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
111 L 22.02.2020 19:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
115 E 02.03.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
116 E 02.03.2020 Keila Korvpallikool Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
117 E 02.03.2020 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
119 E 02.03.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
120 E 02.03.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
118 L 07.03.2020 19:00 KK Viimsi Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
121 E 09.03.2020 Alutaguse KK Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (33)
Väino Viilup (91)
Homme, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Sulge

Ülekanded