ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
029 K 23.10.2019 18:40 Terminal Oil Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
006 K 23.10.2019 19:30 Võrumaa KK Viimsi Kuldre kool Põhiturniir
003 N 24.10.2019 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
028 E 28.10.2019 Võrumaa Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
030 N 31.10.2019 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
025 N 31.10.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Alutaguse KK Tartu, TÜ sph Põhiturniir
026 N 31.10.2019 20:15 KA Tallinna Kalev Tartu Kalevi Palliklubi Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
027 L 02.11.2019 19:00 KK Viimsi BC Eesti Maavara/Baltic Agro Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
033 T 05.11.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Võrumaa Tartu Korvpallikool Põhiturniir
035 K 06.11.2019 18:30 Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium/RHKK Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
032 K 06.11.2019 19:00 KK Viimsi Tartu Ülikooli Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
036 N 07.11.2019 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
034 R 08.11.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Terminal Oil Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
031 R 08.11.2019 19:30 Alutaguse KK KA Tallinna Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
038 E 11.11.2019 Iisaku Gümnaasium/RHKK Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
041 K 13.11.2019 18:30 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
037 K 13.11.2019 18:40 Terminal Oil Alutaguse KK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
040 N 14.11.2019 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc KA Tallinna Kalev Jüri Spordihoone Põhiturniir
039 N 14.11.2019 20:30 Keila Korvpallikool KK Viimsi Keila Tervisekeskus Põhiturniir
042 R 15.11.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Kalevi Palliklubi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
045 E 18.11.2019 Iisaku Gümnaasium/RHKK BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
046 E 18.11.2019 Terminal Oil Tartu Kalevi Palliklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
047 E 18.11.2019 Võrumaa Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
044 N 21.11.2019 20:30 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
043 R 22.11.2019 19:30 Alutaguse KK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
048 L 23.11.2019 19:00 KK Viimsi KA Tallinna Kalev Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
049 E 25.11.2019 Alutaguse KK Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
051 E 25.11.2019 KA Tallinna Kalev Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
053 T 26.11.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Korvpallikool Põhiturniir
050 K 27.11.2019 19:00 KK Viimsi Terminal Oil Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
052 N 28.11.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph Põhiturniir
054 R 29.11.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
058 E 02.12.2019 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
059 T 03.12.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi KK Viimsi Tartu Korvpallikool Põhiturniir
056 N 05.12.2019 19:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Iisaku Gümnaasium/RHKK Jüri Spordihoone Põhiturniir
055 N 05.12.2019 20:30 Keila Korvpallikool Alutaguse KK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
060 N 05.12.2019 20:30 KA Tallinna Kalev Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
057 R 06.12.2019 19:00 Rapla Korvpallikool Terminal Oil Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
061 E 09.12.2019 Alutaguse KK Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
063 E 09.12.2019 Võrumaa Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
065 E 09.12.2019 KA Tallinna Kalev BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
064 K 11.12.2019 18:30 Rapla Korvpallikool KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
062 K 11.12.2019 18:40 Terminal Oil Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
066 N 12.12.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
070 E 16.12.2019 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
072 E 16.12.2019 KK Viimsi Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
069 T 17.12.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone Põhiturniir
071 K 18.12.2019 18:40 Terminal Oil KA Tallinna Kalev Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
068 N 19.12.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
067 R 20.12.2019 19:30 Alutaguse KK Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (33)
Väino Viilup (91)
Homme, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Sulge

Ülekanded