ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa
KK HITO/BC Karjamaa28312735121
Keila Korvpallikool II/Balteco187181558
R 06.11.2020 20:00, Jõhvi Spordihall
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Aller, Martin514:403/60/11/2426000001710
7Saare, Sander119:551/11/53/411203022287
8Naarits, Sander *218:391/61/13/332520001188
10Tali, Margo *324:183/32/83/34157122231523
11Trumm, Edvard527:415/71/20/0106165000011332
13Simm, Veiko *419:4010/140/10/274114014112027
14Nano, Reijo-Krismar217:001/31/40/01010006105-6
23Roosimägi, Urmet *225:255/51/14/64594603241735
24Laanemets, Karel *210:171/21/30/000001002152
30Sapovalov, Taniel422:2510/160/03/596151013232332
KOKKU20040/638/2617/2548287623114201317121170
%63.5%30.8%68%
Keila Korvpallikool II/Balteco
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Hulkko, Rasmus205:280/00/00/020200010001
4Peterson, Henri410:490/00/00/001101002000
5Rukis, Robin *25:541/21/43/4202142111812
9Jaagu, Juss-Joosep *231:453/110/51/10003005437-9
11Uuspõld, Oliver300:000/00/00/000000000000
13Maide, Laur320:020/10/00/020213023101
20Strelkov, Sten *29:402/42/101/2123220113119
22Dzotsenidze, Mark *238:463/140/43/42243003439-5
24Graudin, Ralf Rico *29:026/112/51/1213000512199
25Reintam, Norton08:342/50/00/042610011045
KOKKU20017/485/289/1217926111021917135823
%35.4%17.9%75%
Võistluspaik Jõhvi Spordihall
Aeg R 06.11.2020 20:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents