ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa
KK Viimsi2222211883
Alutaguse KK820172368
L 19.10.2019 19:00, Forus Spordikeskus Viimsi
KK Viimsi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Laanemaa, Ron109:321/11/30/010121010157
3Vigor, Alexius Marcus07:221/20/00/010100000021
4Vene, Egert *323:422/40/20/052721242147
5Kivilo, Hugo218:250/41/33/421331001267
6Otsing, Sander108:150/00/20/000020001100
7Arumäe, Ryan209:151/11/20/000010001054
8Orasmäe, Mihkel416:042/31/31/240401013287
11Rikberg, Gregor *228:112/60/52/572932023669
12Sarapuu, Trevor109:330/10/10/00110001100-3
14Sünd, Kevin *326:362/33/64/46174000331724
15Kompus, Ralf *215:111/11/30/013401011258
31Rikberg, Jorgen *227:544/74/105/55164100252530
KOKKU20016/3312/4015/20361248218211182383101
%48.5%30%75%
Alutaguse KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kama, Kaur425:040/10/10/040422022103
2Jaanipere, Simo426:041/10/01/1426210022312
5Pärnpuu, Jaanus *127:062/51/63/4303000444100
8Elp, Allan-Erik *122:380/11/40/040420023130
9Aleksandrov, Janar110:522/70/10/01121001214-1
13Pärnpuu, Andres100:000/00/00/000000000000
14Valdre, Viljar500:000/00/00/000000000000
15Villers, Oliver *131:193/61/43/43036202231215
21Laanemets, Markus *530:164/64/132/2101112101412221
44Sala, Ülar *526:416/140/02/4336001245149
KOKKU20018/417/2911/1534114515611623186859
%43.9%24.1%73.3%
Võistluspaik Forus Spordikeskus Viimsi
Aeg L 19.10.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Homme, 1. detsember
Ants Järv (38)
Rein Kaasik (80)
Ott Lumi (43)
Marko Pern (43)
Ivo Saksakulm (55)
Sulge

Ülekanded