ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Võrumaa222728683
Terminal Oil1822192988
R 04.10.2019 19:30, Parksepa Keskkooli spordihoone
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Ossis, Anti00:000/00/00/000000000000
2Roosimaa, Eiko25:086/91/30/03251000411513
3Padar, Mairo422:262/71/40/033610203277
5Treial, Andre *32:502/42/70/02136301311012
6Kolling, Rasmus05:051/10/00/000000000022
8Kits, Kert00:000/00/00/000000000000
9Taal, Kaidar *327:181/30/16/932520065583
12Märdimäe, Mirko *30:164/112/40/0505100340144
14Kulberg, Martin *225:116/91/54/44156301581927
15Kaljuvee, Olver *430:262/31/51/28513210112818
16Läll, Tarvi01:200/00/00/001100001000
KOKKU20024/478/2911/1528184619721226198386
%51.1%27.6%73.3%
Terminal Oil
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jürisaar, Juss *137:124/101/27/1283115105481821
6Leok, Taavi329:212/43/61/10002011121412
9Õigus, Jörgen *236:113/43/128/102351100352320
12Haug, Madis306:590/00/00/00110001100-1
18Laine, Elari30:353/63/62/27180101411715
23Saks, Erki400:000/00/00/000000000000
31Heering, Janar00:000/00/00/000000000000
37Sarapuu, Erkki *24:210/40/13/620231022633
38Tolmusk, Märt *230:224/61/12/24373102431319
44Uibo, Asso *04:590/10/00/00000000000-1
KOKKU20016/3511/2823/3327123914511219258888
%45.7%39.3%69.7%
Võistluspaik Parksepa Keskkooli spordihoone
Aeg R 04.10.2019 19:30
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 2. juuni
Juhan Hellerma (34)
Heli Laino-Lunden (61)
Martin Rausberg (32)
Hendrik Ruut (26)
Lauri Tarlap (45)
Jörgen Õigus (34)
Homme, 3. juuni
Gert Kullamäe (49)
Siim Maaten (35)
Pirgit Püü (32)
Priit Vene (53)
Sulge

Ülekanded