ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline3117172691
Keila Korvpallikool1819141869
R 29.03.2019 20:00, Jõhvi Spordihall
Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Siirmets, Sten-Markus403:250/00/00/000000000000
5Pärnpuu, Jaanus *118:412/21/30/030310023074
9Kanter, Gerd505:090/10/01/311200000111
10Dorbek, Gert224:370/24/60/02133001201211
13Siim, Kevin03:420/00/00/000000000000
14Lehismets, Andrus *224:165/111/310/136393004492325
15Saariste, Artur *326:341/33/40/0404100051119
21Laanemets, Markus *530:421/11/46/66063302401114
23Villers, Oliver113:502/50/02/400000001262
44Sala, Ülar524:193/50/01/270710035175
51Hallik, Reinar *424:403/41/34/53145000261322
KOKKU20017/3411/2324/333263817301226209193
%50%47.8%72.7%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Sepik, Kevin *218:131/50/33/311211021251
3Maide, Mart313:381/20/03/40000000515-1
4Äkke, Kevin219:283/80/00/020200000164
7Kasemets, Kristen224:432/50/22/240410013264
8Pahv, Margus *120:452/20/41/20000000545-1
15Uusoja, Marek414:202/30/01/212300001055
16Tamkivi, Roland *424:502/40/30/011210002141
17Lenk, Marcus406:310/10/10/010120000102
19Sengbusch, Conrad *221:263/61/31/1134310253109
21Reinart, Andre *333:028/140/37/95160200252323
32Sadrin, Aleksandr502:590/10/00/001100000101
KOKKU20024/511/1918/2316925840524216948
%47.1%5.3%78.3%
Kohtunikud Toomas Nõmmiste, Andrei Teetlok
Võistluspaik Jõhvi Spordihall
Aeg R 29.03.2019 20:00
Tehnilised vead 3 vs 2
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Marek Uusoja)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. november
Kaspar Allese (35)
Ron Pehka (21)
Gert Prants (39)
Homme, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Sulge

Ülekanded